Kategorie: BOŻE NARODZENIE, PORADY Tagi:,

jak ukryć kable

Kable od choinkowych lampek – czasem nam nie przeszkadzają, a czasem jest to nieestetyczny problem. Mieliście kiedyś taki kłopot jak je ukryć? Mam na to sposób!         przerwajak ukryć kableAby ukryć kable potrzebne będą:

 • 9m rolka organzy 15cm
 • nożyczki
 • zeszyt
 • lampki led 20 sztukukryć kable
  przerwaPomysł jest bardzo prosty. Cała filozofia poleca na zawiązaniu kokardek wokół kabla.
  Do czego będzie służył zeszyt? Pomoże nam, aby się jak najmniej napracować. Owijamy wokół niego organzę, a potem wzdłuż brzegów przecinamy – najpierw z jednej, potem z drugiej strony. jak ukryć kable
  W ten sposób szybko otrzymamy około 60 odcinków po 15cm. Teraz te kawałki zawiązujemy wokół kabla jak kokardki. Ja wiązałam na każdym odcinku pomiędzy lampkami na przemian trzy i dwie kokardki. jak ukryć kable
  Po zawiązaniu wszystkich kokardek efekt jest taki:
  jak ukryć kablejak ukryć kableprzerwaMusicie przyznać, że różnica jest ogromna. Takie lampki mogą być teraz z powodzeniem dekoracją samą w sobie. U mnie będą dekorować okienne parapety. A u Was?
  przerwa

  Pozdrawiam
  Agnieszka

Agnieszka Bieńkowska

Agnieszka Bieńkowska

Na drugie mi Kreatywna:) Uwielbiam rękodzieło, DIY, zrób to sam - jakkolwiek by tego nie nazwać po prostu częściej trzymam w dłoni pistolet z klejem na gorąco niż tusz do rzęs. Lubię dawać przedmiotom drugie, często lepsze życie. To niesamowite uczucie, kiedy zamieniasz nieużyteczny przedmiot w coś pięknego.
Agnieszka Bieńkowska

Latest posts by Agnieszka Bieńkowska (see all)