Kategorie: GRAFIKA DO POBRANIA Tagi:,

plakaty dla kociarzyZacznę od tego, że nie mam kota. To jednak wcale nie przeszkadza mi uważać, że koty to naprawdę urocze zwierzęta. Mam zresztą w swoim otoczeniu prawdziwych miłośników kotów. Wiem też, że takich kociarzy jest mnóstwo – w końcu w Polsce jest aż 6 milionów kotów domowych! Dziś mają one swoje święto i z tej okazji przygotowałam darmowe plakaty dla kociarzy. przerwa

Gdybym miała kota mogłabym Wam opowiedzieć jakąś fajną historię, bo koty lubią przecież płatać figle, ale że nie mam, więc pomiędzy plakatami przeczytacie kilka fajnych kocich ciekawostek.

plakaty dla kociarzy

Kotów nigdy nie za wiele

Podobno z kotem jest jak z tatuażem – masz jednego i chcesz więcej. Sporo ludzi poprzestaje jednak na jednym – pewnie za sprawą zdrowego rozsądku. Ale bywają też tacy, którzy w swojej miłości nie mają umiaru. I tak Ernest Hemingway miał około 40 kotów, a nasza polska gwiazda Violetta Villas, miała ich aż 140!

plakaty dla kociarzyPOBIERZ KOCI PLAKAT 1

Mruczenie – najpiękniejsza kocia muzyka

Kocie mruczenie to wyraz zadowolenia. Każdy kot mruczy inaczej – jeden ciszej, drugi głośniej. Najgłośniejsze mruczenie zanotowane w Księdze Rekordów to 95 decybeli! Taką głośność osiąga pracująca kosiarka.

plakaty dla kociarzyPOBIERZ KOCI PLAKAT 2

Wielka miłość

Miłośnicy kotów bardzo kochają swoich pupili, ale są tacy, których miłość nie zna granic. Taka właśnie, moim zdaniem, była miłość Marii Assunto do kota Tommaso. To właśnie on stał się dziedzicem jej fortuny – 10 milionów euro i sporej liczby nieruchomości. Cóż, to musiała być naprawdę wielka miłość.

plakaty dla kociarzyPOBIERZ KOCI PLAKAT 3

Koci język

Chyba większość kociarzy rozmawia ze swoimi kotami. Nie ma co się dziwić, bo koty doskonale rozumieją człowieka. Z ludźmi porozumiewają się mową ciała, mruczeniem i miauczeniem. Ale miauczenie zarezerwowane jest tylko dla człowieka. W swoim własnym gronie porozumiewają pomrukiwaniem i syczeniem.

plakaty dla kociarzyPOBIERZ KOCI PLAKAT 4

Najpiękniejszy kot świata

Ja osobiście uważam, że dachowce są bardzo ładne, ale faktem jest, że niektóre koty potrafią robić takie minki i tak lubić się z aparatem, że ich uroda szturmem zdobywa internet. Tak właśnie kot Coby swoją urodą podbił Instagram. Profil cobythecat ma w momencie pisania tego postu aż 942 tysiące fanów!

plakaty dla kociarzyPOBIERZ KOCI PLAKAT 5


Plakaty dla kociarzy – pobierajcie i korzystajcie!

Pliki są do pobrania z mojego Dysku Google. Linki do pobrania znajdziecie poniżej. Pliki nie mają załączonego podglądu. /pliki udostępniam do celów prywatnych/

To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w plikach .pdf
  • Jakość wydruku ustaw na najwyższą

Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

przerwaplakaty dla kociarzyNapatrzyłam się dzisiaj na te piękne kociaki i powiem Wam, że jestem w stanie zrozumieć miłość, którą właściciele kotów darzą swoich pupili. Z przykrością muszę stwierdzić, że na razie poprzestanę na kocim plakacie – mam nadzieję, że i Wam spodobały się dzisiejsze plakaty dla kociarzy. 
przerwa

Pozdrawiam
Agnieszka

Spodobała Ci się zaprojektowana przeze mnie grafika? Uwielbiam to robić i ciągle podrzucam tu coś nowego. Jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz!
Polub 321startDIY na facebooku

A może chcesz się pochwalić?  Wrzuć zdjęcie na Instagram i oznacz #321startDIY

Agnieszka Bieńkowska

Agnieszka Bieńkowska

Na drugie mi Kreatywna:) Uwielbiam rękodzieło, DIY, zrób to sam - jakkolwiek by tego nie nazwać po prostu częściej trzymam w dłoni pistolet z klejem na gorąco niż tusz do rzęs. Lubię dawać przedmiotom drugie, często lepsze życie. To niesamowite uczucie, kiedy zamieniasz nieużyteczny przedmiot w coś pięknego.
Agnieszka Bieńkowska

Latest posts by Agnieszka Bieńkowska (see all)