Etui na prezent gratulacyjny – do druku

etui prezent gratulacyjnyJeśli przygotowaliście jakąś gratyfikację dla swoich pociech z okazji ukończenia roku szkolnego, jak bon upominkowy, voucher lub po prostu zastrzyk gotówki, to być może przyda się Wam etui na prezent gratulacyjny. W takim opakowaniu upominek będzie wyglądał naprawdę elegancko. 

Pasek? A czy to ważne?

Kartkówki, sprawdziany, prace klasowe – to wszystko wraz z końcem roku szkolnego odchodzi w niepamięć. Jeszcze tylko apel, ostatni dzwonek, odbiór świadectwa i upragnione wakacje! Po tylu miesiącach nauki dzieciom naprawdę należy się solidny odpoczynek.

Ale zróbmy jeszcze krok w tył do świadectwa. Ono samo w sobie jest wyróżnieniem i wcale nie jest istotne czy ma czerwony pasek czy nie. Oczywiście dla uczniów jest to miła nobilitacja, ale brak owego paska nie czyni nikogo gorszym. Warto o tym pamiętać. Sami przecież chodziliśmy do szkoły i wiemy, jak to z ocenami bywa. Nie zawsze są wypadkową wiedzy. Zresztą nie każdy musi być Einsteinem. A skoro jesteśmy przy Einsteinie, to nie wiem czy wiecie, że wcale nie był we wszystkim dobrym uczniem. Podobnie zresztą jak Edison.

Ja, jako rodzic doceniam cały trud i wysiłek, który moje dzieci włożyły w swoją edukację – nie ważne czy na świadectwie będzie kawałek czerwieni. Dlatego z mojej strony płyną do nich matczyne wyrazy uznania i drobna gratyfikacja w postaci voucherów. Myślę, że należy im się taka mała nagroda. 

Specjalnie na tę okazję przygotowałam dla moich pociech etui na prezent gratulacyjny i z przyjemnością dzielę się nim również z Wami. 

etui prezent gratulacyjny


Etui na prezent gratulacyjny – jak złożyć

etui prezent gratulacyjny
Plik do pobrania znajdziecie poniżej. Do wydruku nie trzeba wybierać bardzo sztywnego papieru. Ja użyłam papieru perłowego o gramaturze 120g.

Etui wytnijcie wzdłuż linii ciągłych i zagnijcie wzdłuż linii przerywanych. Możecie zagiąć etui palcami, ale najlepiej zrobić to przykładając na wierzch linijkę, a od spodu dociskając kostką introligatorską lub nieostrą krawędzią noża. Przy niewielkiej gramaturze papieru ta czynność wystarczy, aby uzyskać ładne zagięcie. Następnie już bez linijki jeszcze bardziej dognijcie miejsce złożenia, a później wygnijcie w prawidłową już stronę. 

Na oba skrzydełka nałóżcie klej i sklejcie kieszonkę. 
etui prezent gratulacyjny


Etui na prezent gratulacyjny – pobieraj i korzystaj!

Plik jest do pobrania z mojego serwera. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych/

Jeśli chcecie podzielić się z innymi, proszę udostępniajcie link do wpisu, a nie sam plik do druku. 

etui na prezent gratulacyjny

To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • grafiki zapisane są w formacie .pdf
  • rozmiar A4 /2480×3507 pikseli/
  • nie drukujcie w trybie ekonomicznym
  • w opcjach wydruku ustawcie faktyczny rozmiar
  • dla lepszego koloru czerni ustawcie wyższy kontrast w preferencjach drukowania
  • zalecana przeze mnie gramatura papieru to minimum 120g
  • jeśli nie macie w domu drukarki, skorzystajcie z usług punktu druku


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!


Zdecydowałam się jeszcze ozdobić etui białą kokardką, która dodaje całości jeszcze więcej uroku.


Etui na gratulacyjny upominek możecie wykorzystać nie tylko z okazji końca roku szkolnego, ale również zdanych egzaminów.

Ze swojej strony wszystkim uczniom składam serdeczne gratulacje. Kolejny rok za Wami. Tak trzymać! Życzę Wam powodzenia na dalszej drodze, ale najpierw wakacje! Niech będą wspaniałe i pełne niezapomnianych przygód. 

Pozdrawiam
Agnieszka


papierowauliczka.plRusz głową!

Odkryj fantastyczne zagadki, które wciągną dzieci w świat logicznych łamigłówek.

Ustalanki Plus dostarczą nie tylko intelektualnej zabawy, ale także wyzwań, które rozwijają logiczne myślenie.

Dziecko odkrywa radości z rozwiązywania zagadek, czerpiąc przy tym zadowolenie z każdego sukcesu!

 


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze