O kobietach i dla kobiet – plakaty do pobrania

plakaty dla kobiet8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet. Dzisiaj świętują wszystkie kobiety, więc również i ja:) Mam nadzieję, że panowie się nie obrażą, ale dzisiaj będę kierować swoje słowa do kobiet, bo dzień taki jak ten, to wspaniała okazja do przypomnienia sobie o sobie. Na codzień mamy tyle ról, że o tej podstawowej i najbardziej przyjemniej – byciu kobietą, zapominamy. Dlatego zaprojektowałam dla nas kobitki plakaty, które właśnie nas stawiają na pierwszym miejscu.

 

Od rana towarzyszy mi piosenka, którą uwielbiam – Alicja Majewska „Być kobietą”. Polecam posłuchać w trakcie dalszego czytania i uprzyjemnić sobie kilka chwil:)

Chciałabym Wam dzisiaj zaprosić na wycieczkę po kilku blogach. Dziewczyny świetnie władające piórem zorganizowały akcję Jej Wysokość Kobieta, w ramach której powstało 12 wpisów o kobietach i dla kobiet. W taki dzień jak dziś nic nie stoi na przeszkodzie, aby usiąść z kubkiem herbaty i zanurzyć się w przyjemnej lekturze. W końcu kiedy jak kiedy, ale w Dzień Kobiet możemy sobie na to pozwolić.

 

Jaka jestem ja

Pomyślałam sobie, że dzisiaj nie będę Wam pisać o tym, co my kobiety powinnyśmy a czego nie. Zaprojektowałam plakaty, które mają budować nasze kobiece poczucie wartości i myślę, że tyle w tym temacie ode mnie wystarczy. Ale może chcecie dowiedzieć się jaką ja jestem kobietą – tak w pigułce, nie będę przynudzać:)

darmowe plakaty dla kobiet
POBIERZ KOBIECY PLAKAT 1

 

Nie jestem idealna

Jestem kobitką niewielką, bo mam zaledwie trochę więcej niż półtora metra. Dźwigam z 5 kilogramów zbędnego balastu, którego za nic nie mogę zgubić. Może za bardzo kocham czekoladę. Nic na to nie poradzę, a nawet nie chcę poradzić. Jakaś przyjemność w życiu się człowiekowi należy:) Trochę trudno znaleźć mi czas na ćwiczenia. Rozkładanie maty zawsze kończy się uwieszeniem na nodze mojego synka. Może i ciężarek z niego odpowiedniej wagi, ale relaks z takich ćwiczeń żaden. Powoli jednak próbuję sobie przypomnieć, gdzie wcisnęłam byty do biegania:)

Poza tym nałogowo piję kawę, godzinami potrafię rozmawiać z przyjaciółką i za dużo wydaję na dekoracyjne bibeloty.

plakaty dla kobietPOBIERZ KOBIECY PLAKAT 2

 

Królewna z wiertarką

Pewnego dnia wpadłam na szalony pomysł remontu podczas nieobecności mojego ukochanego. Może gdyby wracał za tydzień, a nie za kilka miesięcy poczekałabym na niego, ale tak… cóż, zabrałam się sama:) Od sufitu, po podłogę, od cekolowania po kładzenie paneli, ogarnęłam wszystko samodzielnie:) Poradziłam sobie na medal i wciąż miałam wszystkie palce:) Odkryłam, że z wiertarką mi do twarzy, ale… tylko dla przyjemności i tylko kiedy ja tego pragnę. Wszelkie nudne domowe naprawy oddaje w męskie ręce, bo kiedy tylko mogę jestem królewną czekającą na śniadanie do łóżka. Rzadko mam taką okazję ale korzystam kiedy tylko mogę:)

darmowe plakaty dla kobietPOBIERZ KOBIECY PLAKAT 3

 

Tak więc nie jestem idealna, ale kiedy zechcę mogę przenosić góry. Wy na pewno też, a jeśli o tym nie wiecie, dobrze zajrzyjcie w głąb siebie:) Takiej siły Wam życzę!

Plakaty dla kobiet – pobierajcie i korzystajcie!

Pliki są do pobrania z mojego Dysku Google. Linki do pobrania znajdziecie poniżej – wystarczy kliknąć na grafikę z wybranym wzorem. Pliki nie mają załączonego podglądu. /pliki udostępniam do celów prywatnych/

To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w plikach .pdf
  • Ustaw dopasowanie wydruku do rozmiaru A4
  • Jakość wydruku ustaw na najwyższą

Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

plakaty dla kobiet

A gdybyście miały dzisiaj ochotę na odrobinę śmiechu polecam Wam Złe Mamuśki. Sama naśmiałam się z tego flmu do łez, zresztą nie tylko ja:) Pełne kino, same babki i wszystkie ryczałyśmy ze śmiechu. To chyba najlepsza recenzja dla tego filmu. Zaręczam, że film jest idealny na dzisiejszy wieczór:)

Pozdrawiam
Agnieszka

przerwa
Spodobała Ci się zaprojektowana przeze mnie grafika?
Uwielbiam to robić i ciągle podrzucam tu coś nowego. Jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz!
Polub 321startDIY na facebooku

Zainspirowałam Cię? Ty zainspiruj innych – wrzuć zdjęcie swojej pracy na Instagram i oznacz #321startDIY