Opakowanie na świąteczne zdjęcia – do druku

Opakowanie na świąteczne zdjęcia - do drukuŚwiąteczne zdjęcia z przedszkola, z zabawy mikołajowej, ze spotkania ze Świętym Mikołajem, ze wspólnie spędzonej Wigilii to fantastyczna świąteczna pamiątka. Fotografie z takich chwil można podarować najbliższym w świątecznym opakowaniu. Przygotowałam dla Was dwa wzory do wydrukowania i złożenia.

Kiedy w wakacje podzieliłam się z Wami etui na zdjęcia zadałam Wam pytanie, czy chcecie również wersję świąteczną. Potwierdziliście, więc dzisiaj wracam z takim właśnie opakowaniem.
Kiedy jak kiedy, ale w świąteczny czas często sięgamy po aparat. Jest tyle cudownych momentów, które można wtedy uwiecznić – przejażdżka na karuzeli stojącej na bożonarodzeniowym jarmarku, spotkanie naszych pociech z Mikołajem, wspólnie spędzona Wigilia. No i jeszcze zdjęcia z przedszkola, do którego zazwyczaj przyjeżdża fotograf ze świąteczną dekoracją (i tu pewnie nie jedna mama bierze zdjęcie dla siebie i dla dziadków). Te wszystkie zdjęcia są piękną pamiątką tego magicznego czasu. Jeśli lubicie się nimi dzielić z najbliższymi, to możecie skorzystać z opakowań na świąteczne zdjęcia.

Opakowanie na świąteczne zdjęcia - do druku

Do jednego opakowania zmieści się 5 zdjęć formatu 10x15cm. Na skrzydełku macie miejsce na skreślenie paru słów. Opakowanie składa się bardzo szybko.


POTRZEBNE BĘDĄ:
 • wydruk – do pobrania na końcu wpisu
 • linijka
 • nóż obiadowy lub kostka introligatorska
 • nożyczki
 • klej biurowy
 • podkładka do zabezpieczenia blatu w czasie zaginania

Do wydrukowania folderu wystarczy jeden arkusz papieru A4 – najlepszy jest 200g, ale może być też kartka z bloku technicznego.
Pozwoliłam sobie nie przygotowywać specjalnego tutorialu – wersję składania ze zdjęciami znajdziecie we wpisie o etui na zdjęcia, a tu tylko w skrócie opiszę Wam, jak trzeba postępować.
Opakowanie wycinacie po obwodzie. Zaginacie wzdłuż linii przerywanych – przy linijce i przy użyciu nieostrej części noża obiadowego. Sklejacie dwa boczne skrzydełka i gotowe.

Opakowanie na świąteczne zdjęcia - do druku


papierowauliczka.plRusz głową!

Odkryj fantastyczne zagadki, które wciągną dzieci w świat logicznych łamigłówek.

Ustalanki Plus dostarczą nie tylko intelektualnej zabawy, ale także wyzwań, które rozwijają logiczne myślenie.

Dziecko odkrywa radości z rozwiązywania zagadek, czerpiąc przy tym zadowolenie z każdego sukcesu!

 


Opakowanie na świąteczne zdjęcia – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego serwera. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych, w tym również dla placówek społecznych, edukacyjnych i instytucji non-profit/

Opakowanie na świąteczne zdjęcia - do druku

  opakowanie elfie |  opakowanie mikołajowe

To warto wiedzieć przed wydrukiem:

 • Grafiki zapisane są w formacie .pdf
 • rozmiar A4
 • Nie drukujcie w trybie ekonomicznym. Najlepiej drukować w najlepszej jakości
 • Do wydruku wystarczy jeden arkusz papieru o podwyższonej gramaturze
 • Nie zmniejszajcie wydruku
 • Jeśli nie macie drukarki w domu, skorzystajcie z usług punktu druku


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

 Opakowanie na świąteczne zdjęcia - do drukuOpakowanie na świąteczne zdjęcia - do druku
Chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że jeśli nie macie drukarki, nie macie jak wydrukować takiego opakowania, to możecie przygotować wersję scrapbookingową. Wystarczą kartki z bloku technicznego – czerwona, biała i czarna (choć czarny pasek możecie na przykład zastąpić wstążeczką). Przyda się ozdobna klamerka, choć może być również papier brokatowy do jej wycięcia. Jest to jeden z takich motywów świątecznych, który bardzo łatwo zrobić. Sama bardzo często wykorzystuję go na świątecznych kartkach robionych z dziećmi.
Życzę Wam dużo miłych chwil w tym magicznym czasie i przepięknych świątecznych zdjęć.

Pozdrawiam
Agnieszka


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

 

guest
1 Komentarz
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze