Plany lekcji+naklejki – zestawy szkolne do druku

Botaniczne plany lekcji+naklejki na zeszyty / do wydrukuW tym roku szkolnym narysowałam dla Was dwa szkolne zestawy z motywem botanicznym. W zestawach znajdziecie plany lekcji i naklejki na zeszyty. Pobierajcie, drukujcie i korzystajcie. 


Moje akwarele

W wakacje kontynuowałam rzucone samej sobie wyzwanie nauki malowania akwarelami, stąd też motyw tegorocznych planów lekcji nie jest przypadkowy. To są po prostu moje akwarelowe malunki. Jeśli jesteście ciekawi, jak mi idzie, to moje postępy możecie śledzić w relacjach na instagramie, a dzisiaj po raz pierwszy dzielę się z Wami tym, co namalowałam nie w komputerze, a za pomocą farb i pędzli.

Poza tym chciałam zrobić plany lekcji dla nieco starszych uczniów (moja córka zaczęła liceum) i pomyślałam, że do takich odbiorców będzie pasowała ta koncepcja. Mojej córce spodobały się oba zestawy, więc może również trafiłam w gusta jej rówieśników.
Botaniczne plany lekcji+naklejki na zeszyty / do wydruku
Ciężko o takie naklejki na zeszyty, które nie są  skierowane stylistycznie do maluszków, więc do planów lekcji dołączam jeszcze naklejki na zeszyty. Jeden arkusz ma już wypisane nazwy podstawowych przedmiotów, a i jeden jest do własnego uzupełnienia.

nakleji na zeszyty od druku

Prezent za zapis

Oba zestawy oddaje w Wasze ręce zupełnie za darmo, ale..

No właśnie – wreszcie udało mi się ogarnąć newsletter i zestaw różowy dostaną w prezencie Ci wszyscy, którzy się na niego zapiszą. Kliknij tutaj i zapisz się!

Nie bójcie się, nie mam zamiaru zasypywać Was mejlami z reklamami, ani pisać do Was co wieczór. Dużo się u mnie dzieje i tak na przykład, ku mojej własnej przykrości, w sierpniu nie dałam rady napisać więcej niż jednego posta, a chciałabym być z Wami w kontakcie. Stad też po prostu od czasu do czasu naskrobię kilka miłych słów w tej mniej oficjalnej formie, podeślę garść inspiracji czy wyślę jakiś prezent:)


Botaniczne plany lekcji i naklejki na zeszyty – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego serwera. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych, w tym również dla placówek społecznych, edukacyjnych i instytucji non-profit/
Jeśli chcecie podzielić się z innymi, proszę udostępniajcie link do wpisu, a nie sam plik do druku. 

botaniczne play lekcji i naklejki na zeszyty

zestaw szkolny 1

botaniczne play lekcji i naklejki na zeszyty

zestaw szkolny 2 – dostaniesz go w prezencie, jeśli zapiszesz się na mój newsletter


To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • grafiki zapisane są w formacie .pdf i spakowane w folderze .zip
  • rozmiar A4
  • nie drukujcie w trybie ekonomicznym
  • do wydruku naklejek użyjcie papieru samoprzylepnego do druku
  • Jeśli nie macie w domu drukarki, skorzystajcie z usług punktu druku. W dobrym punkcie poligraficznym powinni mieć również papier samoprzylepny czy papier o wyższej gramaturze.


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

botaniczne play lekcji i naklejki na zeszytyZ drżeniem serca wystawiam swoje malunki na ocenę szerszego grona, więc dajcie znać, czy się Wam podobają.

Życzę Wam udanego roku szkolnego!

Pozdrawiam
Agnieszka


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze