Szablony na dynie – grafika do pobrania

szablony na dynie, wycinanie dyniChociaż Halloween świętuje się przede wszystkim za wielką wodą, coraz bardziej zakorzenia się w innych krajach, w tym również u nas. Daleko nam do hucznych obchodów, ale coraz chętniej wycinamy w dyniach przeróżne wzory. Być może i Wy chcielibyście, aby noc z 31 października na 1 listopada rozświetlały wycięte przez Was dynie, ale brak Wam pomysłu, co mogłoby się na nich znaleźć. Szablony na dynie, które przygotowałam, będą dla Was w tej kwestii bardzo pomocne. 


Dynia tylko na Halloween?

Halloween zagościło u nas na dobre i jak myślę, z roku na rok będzie zapuszczać korzenie coraz głębiej. Sprawa jest oczywista, wiadomo o co chodzi – sprzedawcy uczepią się każdej okazji, żeby trochę zarobić. Na mnie zarobi tylko właściciel warzywniaka 🙂 Jedyną rzeczą, którą zaabsorbowałam jest wycinanie dyni i to nie koniecznie mocno powiązanej w czasie z halloween. Na blogu możecie zobaczyć, jak zrobiłam taki zupełnie nie straszny jesienny lampion z dyni.

lampion z dyni

Szablony na dynie

Przygotowanie szablonów do wycinania dyni zaproponowała mi Jola, która prowadzi bloga 52 weekendy – miejsce, pełne świetnych pomysłów na rodzinne wycieczki i weekendowe atrakcje.
Tym razem więc to nie ja zaprezentuję Wam, jak korzystać z szablonów i wycinać dynie. To właśnie Jola wraz ze swoimi synami, krok po kroku pokażą Wam, jak zrobić latarnię z dyni. Przy okazji dowiecie się również, w jaki sposób używać takich szablonów na dynie. Ja najchętniej korzystam z metody nakłuwania konturów.

Zaprojektowałam niezbyt trudne szablony, właśnie po to, aby i Ci mniejsi mogli dać sobie radę. Poza tym wycinanie dyni to jednak nie obieranie jabłka, w związku z tym uważam, że w tej kwestii nie ma co szaleć.
Oczywiście ta dziedzina też ma swoich mistrzów, ale wierzcie mi, do takich dzieł potrzeba wiele dyń praktyki 🙂 Zobaczcie jak mistrz rzeźbienia w dyni, Ray Villafane uczy towarzyszącą mu Marthę.


papierowauliczka.plRusz głową!

Odkryj fantastyczne zagadki, które wciągną dzieci w świat logicznych łamigłówek.

Ustalanki Plus dostarczą nie tylko intelektualnej zabawy, ale także wyzwań, które rozwijają logiczne myślenie.

Dziecko odkrywa radości z rozwiązywania zagadek, czerpiąc przy tym zadowolenie z każdego sukcesu!

 


Szablony na dynie – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego dysku. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych, w tym również do celów edukacyjnych dla placówek oświatowych i tym podobnych /

szablony na dynie, wycinanie dyni

szablon 1szablon 2

szablony na dynie, wycinanie dyni  szablon 3  |  szablon 4

szablony na dynie, wycinanie dyni

  szablon 5  |  szablon 6  |  szablon 7


To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .png
  • rozmiar A4


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

szablony na dynie, wycianie dyni

Wycinanie w dyni daje Wiele radości, ale nie jest to znów taka łatwizna. Nie zrażajcie się więc, jeśli wasze dyńki nie będą wyglądać jak w amerykańskich domach. To ma być przede wszystkim fajna, twórcza zabawa. Ja przynajmniej mam takie podejście. I myślę, że Jola z chłopakami również.
A jakie jest Wasze podejście do wycinania dyni? Traktujecie to na wesoło?

Pozdrawiam
Agnieszka


Skorzystałeś? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle podrzucam na bloga jakąś nową grafikę do pobrania – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

guest
6 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze