Uniwersalna kartka z sercem – do kolorowania

Uniwersalna kartka z sercem - do kolorowaniaMiłość, sympatia, przyjaźń – we wszystkich tych relacjach jest miejsce na serce, bo to ono właśnie mieści te wszystkie piękne uczucia. Nie potrzeba Walentynek, aby kartka z sercem mogła zostać podarowana drugiej osobie. Mamy tyle pięknych okazji – urodziny mamy, Dzień Ojca czy nawet zakończenie roku, w czasie którego uczeń może podziękować taką kartką wspaniałej nauczycielce. Każda z tych okazji jest nieco inna, dlatego oddaję w Wasze ręce uniwersalną kartkę do kolorowania i samodzielnego wypełnienia. 


Kocha, lubi, szanuje

Jeśli chodzi o sercowe klimaty, to w tym temacie bezsprzecznie królują Walentynki, ale przecież nie ma co zawężać symboliki serca do 14 lutego. Mamy mnóstwo okazji, w których motyw serca sprawdzi się znakomicie – Dzień Babci, Dzień Dziadka, święto mamy, taty, Dzień Dziecka czy urodziny przyjaciółki. Serce mieści w sobie tyle cudownych znaczeń – miłość, przyjaźń, sympatię, dlatego jest dobre na wszystkie okazje, w których chcemy wyrazić piękne uczucie.

Idąc tym tropem pomyślałam, że kartka z sercem może być przydatna na większą ilość okazji niż Walentynki i taką uniwersalną kartkę narysowałam. Uniwersalna kartka z sercem - do kolorowania
Zastanawiając się nad koncepcją pomyślałam, że kartka do kolorowania będzie w tym przypadku najlepsza i to z kilku względów.
Po pierwsze wypełnienie kartki własnym zestawem kolorów czyni z niej jedyną i niepowtarzalną. Po drugie taka kartka zyskuje na wartości, bo wkładamy w nią swoje własne serce i czas. Nie ukrywam, że moje myśli pobiegły również w stronę mojego synka, który uwielbia kolorować i myślę, że jest wiele dzieci, które z przyjemnością samodzielnie pokolorują kartkę dla mamy czy pani nauczycielki.

Uniwersalna kartka z sercem - do kolorowania
Poza tym, że kartkę można pokolorować według własnego pomysłu, zostawiłam jeszcze jeden element do samodzielnego uzupełnienia – baner. To od Was czy Waszych pociech zależy, jaki napis znajdzie się na kartce.

Uniwersalna kartka z sercem - do kolorowania
Niemniej jednak, gdyby ktoś chciał pozostać przy standardowym Kocham Cię, to taką wersję z gotowym napisem również przygotowałam.

Uniwersalna kartka z sercem - do kolorowaniaUniwersalna kartka z sercem - do kolorowania
Na kartce jest wiele elementów do kolorowania, więc dokładne wypełnienie wszystkich wymaga zaangażowania i czasu. Nieco młodsze dzieci mogą nie mieć tyle cierpliwości ale nie trzeba wcale pokolorować wszystkich elementów. Można ograniczyć się do serc, kwiatków i liści, albo odwrotnie – do samego tła. Zresztą całe serce można pokolorować nawet na jeden kolor.

Uniwersalna kartka z sercem - do kolorowaniaTo kartka dla twórcy i to od niego zależy, jak ostatecznie będzie wyglądała. I to właśnie w kartkach do kolorowania jest najpiękniejsze!


papierowauliczka.plRusz głową!

Odkryj fantastyczne zagadki, które wciągną dzieci w świat logicznych łamigłówek.

Ustalanki Plus dostarczą nie tylko intelektualnej zabawy, ale także wyzwań, które rozwijają logiczne myślenie.

Dziecko odkrywa radości z rozwiązywania zagadek, czerpiąc przy tym zadowolenie z każdego sukcesu!

 


Kartka z sercem do kolorowania – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego serwera. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/kolorowankę udostępniam do celów niekomercyjnych, w tym dla placówek oświatowych/

Kartka z sercem do kolorowania
kartka bez napisu
 kartka z napisem


To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Kolorowanka ma format .jpg
  • rozmiar A4 /2480×3507 pikseli/

Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

Uniwersalna kartka z sercem - do kolorowaniaJeśli skorzystacie z narysowanej przeze mnie kartki-kolorowanki i macie ochotę pochwalić się, jak Wy czy Wasze pociechy ją pokolorowaliście, to ja z chęcią zobaczę – oznaczcie mnie na instagramie czy facebooku – @321startdiy.
A jeśli bardzo lubicie kolorować i w dodatku motyw serca jest Wam bliski, to na bogu znajdziecie również kolorowankę dla dorosłych – antystresowe serce do kolorowania w nieco większym formacie.

Pozdrawiam
Agnieszka


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.


Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze