Papier ozdobny do druku #1 – geometryczne czarno-białe grafiki

papier ozdobny do druku czarno-białe grafiki do pobraniaPapier ozdobny to podstawowy materiał dekoracyjny. Może mieć wiele zastosowań – od papierowych prac po wypełnienie ramek w salonie. Taki papier możemy bez problemu wydrukować, dlatego dzisiaj oddaję w Wasze ręce pierwszy zestaw papierów do druku. Na pierwszy ogień idą geometryczne czarno-białe grafiki.

Papier ozdobny z drukarki

Często wykorzystuję papier ozdobny w swoich pracach. Od całych arkuszy po małe wycinki. Oczywiście taki papier możemy bez trudu kupić w sklepach dla plastyków, sklepach z artykułami hobbystycznymi czy nawet w marketach. Kiedyś pokazywałam Wam też, jak samemu zrobić papier ozdobny.  Ale powszechny dostęp do komputerów i drukarek daje nam możliwość drukowania takich ozdobnych arkuszy w domu. Dlatego właśnie przygotowałam cykl postów, w których będę udostępniać Wam tekstury do druku.

Po wydrukowaniu możecie używać tego papieru do wszelkich prac plastycznych, na przykład do zrobienia kartek czy pudełek. Możecie użyć go również jako papieru do pakowania. Taki ozdobny arkusz zamknięty w ramce bardzo ładnie wkomponuje się w domową galerię. geometryczne papiery ozdobne do druku

Geometryczne czarno-białe grafiki

W kilku pierwszych zestawach znajdą się elementy czarno-białe. Osoby, które nie dysponują kolorową drukarką również będą mogły skorzystać z tego pakietu. Wzory nie muszą być jednak monochromatyczne. Jeśli chcecie koloru, wystarczy użyć do wydruku kolorowego papieru. To fajne, ekonomiczne rozwiązanie – dużo tańsze niż pełen kolorowy zadruk.
Postawiłam na wzory geometryczne, gdyż są według mnie najbardziej uniwersalne, ponadczasowe i przede wszystkim dobrze wyglądają w czerni i bieli.


Papier ozdobny – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego dysku. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych/

papier ozdobny do druku czarno-białe grafiki do pobrania-koła na białym tle-  -koła na czarnym tle-
-kratka ukośna na białym tle-   -kratka ukośna na czarnym tle-

papier ozdobny do druku geometryczne czarno-białe grafiki do pobrania-krateczka ukośna na czarnym tle-   -krateczka ukośna na białym tle-
-plaster miodu na czarnym tle-  -plaster miodu na białym tle-

papier ozdobny do druku geometryczne czarno-białe grafiki do pobrania-zygzak duży-    -zygzak mały czarny-   -zygzak mały biały-

papier ozdobny do druku geometryczne czarno-białe grafiki do pobrania-paski poziome grube-    -paski poziome średnie-    -paseczki poziome-


To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .pdf
  • rozmiar A4 /2480×3507 pikseli/
  • Jakość wydruku dobrze jest ustawić na najwyższą
  • To, jaki papier powinniście wybrać do wydruku zależy od tego, jakie ma być jego zastosowanie. Im lepszej jakości papier, tym wydruki również będą prezentowały się lepiej.
  • Bez problemu wydrukujecie ten papier w punkcie usługowym


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

papier ozdobny do druku geometryczne czarno-białe grafiki do pobrania

Mam nadzieję, że ten cykl postów będzie dla Was użyteczny 🙂

Pozdrawiam
Agnieszka


Skorzystałeś? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle podrzucam na bloga jakąś nową grafikę do pobrania – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

guest
5 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze