Bywam, doceniam, polecam + link party /kwiecień 2017

bywam, doceniam, polecam + link party kwiecień 2017
Dzisiaj kolejny post cyklu  bywam, doceniam, polecam. Zobaczcie, co takiego zafascynowało mnie w ciągu ostatniego miesiąca. Wy znów macie okazję zareklamować siebie albo polecić wpis, który ujął Was za serce.

Kwiecień minął jak chwila.

Może dlatego, że pół miesiąca myślałam o Wielkanocny 🙂  Nie tylko ja jedna – wiele blogów zajętych było tą właśnie tematyką. Odpuszczę sobie jednak polecanie Wam postów o wielkanocnych dekoracjach, chociaż bez problemu złożyłabym długą inspirującą listę. Wielkanoc jest już wspomnieniem, a ja trafiłam również na kilka fajnych nieświątecznych wpisów.


Doniczki w gorsetach

Magda z bloga W pojemnikach zaproponowała bardzo ładny projekt osłonek na stare doniczki. Dla mnie sam fakt odświeżenia wyglądu, nie zaś wymiany na nowe, jest dobrym pomysłem, ale to, jak zrobiła to Magda, zasługuje na uznanie -zadbała o każdy szczegół w wykonaniu takiej osłonki. Postępując według jej wskazówek możecie dać starej doniczce nowy wspaniały wygląd. No i ponadczasowy motyw kaszubski – dokonały pomysł!


Poduszka księżyc

Chmurki, gwiazdki, księżyce – niebiańskie motywy opanowały dziecięce poduszki. Bez problemu możemy takie poduchy kupić, ale musimy się liczyć ze sporym wydatkiem. Może więc uszyć samemu? Zilustrowaną zdjęciami instrukcję samodzielnego uszycia poduszki księżyca znalazłam na blogu Amelushka – jeśli macie ochotę na uszycie takiej właśnie poduchy, koniecznie zajrzyjcie do tego poradnika. Zresztą jeśli ciągnie Was do szycia, to u Asi znajdziecie masę różnych projektów.Odświeżenie mebli ogrodowych

Słoneczko powoli zaczyna przygrzewać, więc kto jest szczęśliwym posiadaczem kawałka ogrodu czy działki zaczyna tam częściej bywać. Jeśli Wasze meble ogrodowe wymagają odświeżenia, to koniecznie przeczytajcie, co na ten temat napisała Justyna z bloga Poztywnia.  Świetny poradnik, który powstał na bazie doświadczenia – takie porady są dla mnie podwójnie cenne! Do tego bardzo przystępny sposób przekazania informacji i wiele zdjęć. Zainteresowanych tematem gorąco zapraszam! Osobiście bardzo się cieszę, że trafiłam na te informacje, bo zapewne będę musiała zająć się moją drewnianą ławką i teraz zrobienie tego dobrze, będzie o wiele łatwiejsze.Subiektywnie o fotografii

Weronika z bloga My small big creation rozpoczęła świetny cykl polegający na analizowaniu profili w sieciach społecznościowych, które z chęcią obserwujemy. Naszą uwagę przyciągają piękne zdjęcia i pewna spójność, która na pierwszy rzut oka może być niewidzialna. Tę niewidzialną nić spójności odkrywa przed nami Weronika. Analiza jest bardzo rzeczowa, ale napisana przystępnym językiem. Do tego Weronika pokazuje placem, co dokładnie decyduje o tym, że ten profil jest spójny i przyjemny w odbiorze.
Ja już z pierwszego postu sporo wyniosłam. Z niecierpliwością czekam na kolejny 🙂


Link party

To są moi kwietniowi wybrańcy. Was zachęcam, abyście pokazali swoje wpisy – te, z których jesteście najbardziej dumni, albo te, które w kwietniu zrobiły na Was największe wrażenie.

[ctt template=”4″ link=”14C2n” via=”yes” ]Jeśli znalazłeś perłę, pokaż ją światu.[/ctt]

Przed linkiem dodajcie klika słów, czego można się spodziewać po kliknięciu. Dobra zachęta może wiele zdziałać 🙂  Ja zaś Was zachęcam, abyście zajrzeli do innych.

 

Bywajcie. Polecajcie. Doceniajcie.

Pozdrawiam
Agnieszka

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze