Niespodzianka na Dzień Mamy – uzupełnianka do druku

niespodzianka na dzień mamy - uzupełnianka do drukuDzień Mamy to taki wyjątkowy dzień w roku, w którym dzieci z przyjemnością sprawiają mamom niespodzianki. Idąc tym tropem, przygotowałam dla dzieci formularze do uzupełnienia. Myślę, że każda mama z ciekawością się dowie, co synek czy córka zamówiliby dla niej od złotej rybki czy gdzie zabraliby mamę na wakacje. Jest miejsce na portret mamy, a także krótka rubryczka: to wiem o mojej mamie. Wszystko w dwóch wersjach – do kolorowania i kolorowej.

 

 

Prezent dla mamy od złotej rybki

Na co dzień często zabiegana mama, może w Dzień Mamy na chwilę przystanąć, rozkoszować się cudownym czasem z dziećmi i pięknymi komplementami, które w ten dzień śle mamie każde dziecko. Aby tych komplementów mamie nie zabrakło i żeby jeszcze bardziej było mamie miło, przygotowałam uzupełniankę o bardzo przyjemnej treści. Każda mama na pewno poczuje w tym liście ogromną dawkę miłości od dziecka, a może nawet którejś mamie zakręci się w oku łezka. 

niespodzianka na dzień mamy - uzupełnianka do druku
Z tego formularza mama dowie się, jaki ma uśmiech, jak dziecko lubi spędzać z nią czas, a także co lubi od mamy słyszeć. Przygotowałam też zdanie, z którego mama dowie się, gdzie dziecko zabrałoby ją na wakacje, a także o co poprosiłoby dla mamy złotą rybkę. Tak więc może być to pierścionek z brylantem, domek z ogródkiem a może pomocnik, który będzie mamę wyręczał
Dodatkowo umieściłam też krótki formularz: To wiem o mojej mamie. Nie jest tego wiele, ale dzieci mają okazję się wykazać, a może nawet bliżej przyjrzeć mamie – jaki ma kolor oczu, włosów, co lubi jeść.

niespodzianka na dzień mamy - uzupełnianka do druku Formularze przygotowałam w dwóch wersjach – kolorowej i do pokolorowania. Osobiście gorąco namawiam Was do wybrania dla dzieci wersji do kolorowania – dzięki temu taki list do mamy będzie jeden jedyny i niepowtarzalny, a może nawet pokolorowany ulubionymi kolorami mamy  

niespodzianka na dzień mamy - uzupełnianka do drukuniespodzianka na dzień mamy - uzupełnianka do druku

 

 


 

Uzupełnianka na Dzień Mamy – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego dysku. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych/

 

niespodzianka na dzień mamy - uzupełnianka do druku

wersja do kolorowania:
dziewczynka  |  chłopiec

wersja kolorowa:
dziewczynka  |  chłopiec

 

To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .png
  • rozmiar A4 /2480×3507 pikseli/
  • Nie drukujcie w trybie ekonomicznym
  • Jeśli nie macie drukarki w domu, skorzystajcie z usług punktu druku


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

niespodzianka na dzień mamy - uzupełnianka do druku

Po kapsule czasu, wiem że wypisywanie formularzy to dla dzieci frajda. Mam nadzieję, że ten formularz sprawi frajdę nie tylko dzieciom, ale również ich mamom Także tatusiowie, do dzieła – pobierajcie, drukujcie i pomóżcie pociechom przygotować dla mamy taką niespodziankę. Już dzisiaj mogę powiedzieć, że mamy będą mogły się zrewanżować i również pomóc dziecku, przy niespodziance na Dzień Taty, bo na dniach pojawi się formularz o moim cudownym tacie.

Korzystając z okazji życzę wszystkim Mamom wspaniałego Dnia Mamy, pełnego miłości, czułości i radości

Pozdrawiam
Agnieszka

 


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.