Niespodzianka na Dzień Mamy – uzupełnianka do druku

niespodzianka na dzień mamy - uzupełnianka do drukuDzień Mamy to taki wyjątkowy dzień w roku, w którym dzieci z przyjemnością sprawiają mamom niespodzianki. Idąc tym tropem, przygotowałam dla dzieci formularze do uzupełnienia. Myślę, że każda mama z ciekawością się dowie, co synek czy córka zamówiliby dla niej od złotej rybki czy gdzie zabraliby mamę na wakacje. Jest miejsce na portret mamy, a także krótka rubryczka: to wiem o mojej mamie. Wszystko w dwóch wersjach – do kolorowania i kolorowej.


Prezent dla mamy od złotej rybki

Na co dzień często zabiegana mama, może w Dzień Mamy na chwilę przystanąć, rozkoszować się cudownym czasem z dziećmi i pięknymi komplementami, które w ten dzień śle mamie każde dziecko. Aby tych komplementów mamie nie zabrakło i żeby jeszcze bardziej było mamie miło, przygotowałam uzupełniankę o bardzo przyjemnej treści. Każda mama na pewno poczuje w tym liście ogromną dawkę miłości od dziecka, a może nawet którejś mamie zakręci się w oku łezka.

niespodzianka na dzień mamy - uzupełnianka do druku
Z tego formularza mama dowie się, jaki ma uśmiech, jak dziecko lubi spędzać z nią czas, a także co lubi od mamy słyszeć. Przygotowałam też zdanie, z którego mama dowie się, gdzie dziecko zabrałoby ją na wakacje, a także o co poprosiłoby dla mamy złotą rybkę. Tak więc może być to pierścionek z brylantem, domek z ogródkiem a może pomocnik, który będzie mamę wyręczał 🙂
Dodatkowo umieściłam też krótki formularz: To wiem o mojej mamie. Nie jest tego wiele, ale dzieci mają okazję się wykazać, a może nawet bliżej przyjrzeć mamie – jaki ma kolor oczu, włosów, co lubi jeść.

niespodzianka na dzień mamy - uzupełnianka do druku Formularze przygotowałam w dwóch wersjach – kolorowej i do pokolorowania. Osobiście gorąco namawiam Was do wybrania dla dzieci wersji do kolorowania – dzięki temu taki list do mamy będzie jeden jedyny i niepowtarzalny, a może nawet pokolorowany ulubionymi kolorami mamy <3 <3 <3

niespodzianka na dzień mamy - uzupełnianka do drukuniespodzianka na dzień mamy - uzupełnianka do druku


papierowauliczka.plCzas na wiosnę!

Sięgnij po Wiosennik i wprowadź zimę do domu i szkoły.

Na dzieci czeka ponad 30 wiosennych zabaw, które wspierają rozwój intelektualny, pobudzając ciekawość i kreatywność.

Czas na zabawy z wiosną w tle!


Uzupełnianka na Dzień Mamy – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego dysku. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych/

niespodzianka na dzień mamy - uzupełnianka do druku

wersja do kolorowania:
dziewczynka  |  chłopiec

wersja kolorowa:
dziewczynka  |  chłopiec

To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .png
  • rozmiar A4 /2480×3507 pikseli/
  • Nie drukujcie w trybie ekonomicznym
  • Jeśli nie macie drukarki w domu, skorzystajcie z usług punktu druku


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

niespodzianka na dzień mamy - uzupełnianka do druku

Po kapsule czasu, wiem że wypisywanie formularzy to dla dzieci frajda. Mam nadzieję, że ten formularz sprawi frajdę nie tylko dzieciom, ale również ich mamom 🙂 Także tatusiowie, do dzieła – pobierajcie, drukujcie i pomóżcie pociechom przygotować dla mamy taką niespodziankę. Już dzisiaj mogę powiedzieć, że mamy będą mogły się zrewanżować i również pomóc dziecku, przy niespodziance na Dzień Taty, bo na dniach pojawi się formularz o moim cudownym tacie.

Korzystając z okazji życzę wszystkim Mamom wspaniałego Dnia Mamy, pełnego miłości, czułości i radości <3

Pozdrawiam
Agnieszka


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.


Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

 

guest
5 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze