Plakaty dla kociarzy i kilka kocich faktów

plakaty dla kociarzyZacznę od tego, że nie mam kota. To jednak wcale nie przeszkadza mi uważać, że koty to naprawdę urocze zwierzęta. Mam zresztą w swoim otoczeniu prawdziwych miłośników kotów. Wiem też, że takich kociarzy jest mnóstwo – w końcu w Polsce jest aż 6 milionów kotów domowych! Dziś mają one swoje święto i z tej okazji przygotowałam darmowe plakaty dla kociarzy.

[ctt template=”4″ link=”arCWe” via=”no” ]17 lutego obchodzimy Dzień Kota.[/ctt]

Gdybym miała kota mogłabym Wam opowiedzieć jakąś fajną historię, bo koty lubią przecież płatać figle. Z historyjek jednak nici, bo kota jak na razie nie mam. Za to uraczę Wam kilkoma fajnymi kocimi ciekawostkami.

plakaty dla kociarzy

Kotów nigdy nie za wiele

Podobno z kotem jest jak z tatuażem – masz jednego i chcesz więcej. Sporo ludzi poprzestaje jednak na jednym – pewnie za sprawą zdrowego rozsądku. Ale bywają też tacy, którzy w swojej miłości nie mają umiaru. I tak Ernest Hemingway miał około 40 kotów, a nasza polska gwiazda Violetta Villas, miała ich aż 140!

plakaty dla kociarzyPOBIERZ KOCI PLAKAT 1

Mruczenie – najpiękniejsza kocia muzyka

Kocie mruczenie to wyraz zadowolenia. Każdy kot mruczy inaczej – jeden ciszej, drugi głośniej. Najgłośniejsze mruczenie zanotowane w Księdze Rekordów to 95 decybeli! Taką głośność osiąga pracująca kosiarka.

plakaty dla kociarzyPOBIERZ KOCI PLAKAT 2

Wielka miłość

Miłośnicy kotów bardzo kochają swoich pupili, ale są tacy, których miłość nie zna granic. Taka właśnie, moim zdaniem, była miłość Marii Assunto do kota Tommaso. To właśnie on stał się dziedzicem jej fortuny – 10 milionów euro i sporej liczby nieruchomości. Cóż, to musiała być naprawdę wielka miłość.

plakaty dla kociarzyPOBIERZ KOCI PLAKAT 3

Koci język

Chyba większość kociarzy rozmawia ze swoimi kotami. Nie ma co się dziwić, bo koty doskonale rozumieją człowieka. Z ludźmi porozumiewają się mową ciała, mruczeniem i miauczeniem. Ale miauczenie zarezerwowane jest tylko dla człowieka. W swoim własnym gronie porozumiewają pomrukiwaniem i syczeniem.

plakaty dla kociarzyPOBIERZ KOCI PLAKAT 4

Najpiękniejszy kot świata

Ja osobiście uważam, że dachowce są bardzo ładne, ale faktem jest, że niektóre koty potrafią robić takie minki i tak lubić się z aparatem, że ich uroda szturmem zdobywa internet. Tak właśnie kot Coby swoją urodą podbił Instagram. Profil cobythecat ma w momencie pisania tego postu aż 942 tysiące fanów!

plakaty dla kociarzyPOBIERZ KOCI PLAKAT 5


Plakaty dla kociarzy – pobierajcie i korzystajcie!

Pliki są do pobrania z mojego serwera. Linki do pobrania znajdziecie pod zdjęciami. /pliki udostępniam do celów prywatnych/

To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .pdf
  • Jakość wydruku warto ustawić na najwyższą

Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

plakaty dla kociarzyNapatrzyłam się dzisiaj na te piękne kociaki i powiem Wam, że jestem w stanie zrozumieć miłość, którą właściciele kotów darzą swoich pupili. Z przykrością muszę stwierdzić, że na razie poprzestanę na kocim plakacie. Mam nadzieję, że i Wam spodobały się moje plakaty dla kociarzy.

Pozdrawiam
Agnieszka


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

 

guest
8 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze