Podziękowanie dla nauczyciela na koniec roku szkolnego

Podziękowanie dla nauczyciela na zakończenie przedszkolaNiedługo wszystkie dzieci zbiorą się na apelach, by uroczyście zakończyć rok szkolny – tak w szkołach, jak i w przedszkolach. Przy tej okazji dziękujemy paniom nauczycielkom za ich pracę, cierpliwość i wytrwałość. Przygotowałam drukowane podziękowanie dla nauczyciela – trwałą pamiątkę, które dzieci na pewno wręczą z przyjemnością. Dla większości z nich to duża radość, kiedy mogą dać coś swojej ukochanej Pani.
Do wyboru macie dwa warianty – na koniec roku szkolnego i na koniec nauki. Wszystko w trzech wersjach kolorystycznych i w wersji do kolorowania. Ubiegając wasze e-maile przygotowałam treść dla przedszkolaków, zerówkowiczów i uczniów.


Podziękowanie dla nauczyciela

Najczęściej na koniec roku szkolnego nauczyciele dostają kwiaty. Nie wiem jak u Was, ale u mnie z reguły jest to jeden bukiet od całej klasy. Wiem jednak, że szczególnie w tych początkowych latach edukacji, dzieci są bardzo zżyte ze swoimi nauczycielkami. To taka forma więzi, która w pamięci dzieci przetrwa długo. Ja do tej pory miło wspominam panie uczące w przedszkolu i moją cudowną wychowawczynię z klasy 1-3 <3 Też pamiętacie swoich pierwszych nauczycieli i opiekunów?

Takim wspaniałym osobom dzieci z chęciom chcą dać coś od siebie. Drukowane podziękowanie dla nauczyciela powinno sprawdzić się idealnie. Jest to niezobowiązująca, a przy tym trwała pamiątka. Mam nadzieję, że obdarowani będą z niej zadowoleni.

W początkowych latach edukacji dziecka wiele się dzieje. Każdego roku zaczyna nową grupę w przedszkolu, później jest zerówka i edukacja wczesnoszkolna. Raz kontynuuje naukę pod opieką tej samej Pani, to znowu żegna się i poznaje nowego nauczyciela. I właśnie dlatego zaprojektowałam dwie wersje podziękowań.
Projektując te podziękowanie brałam pod uwagę, że być może będą wypełniać je młodsze przedszkolaki – zapewne z pomocą rodziców. Stąd też nie za wiele jest miejsc, które trzeba uzupełnić – w zasadzie jest to tylko imię Pani, własne imię i nazwisko i jeśli chcecie, również data.

Wersja pierwsza zawiera krótkie zdanie do uzupełnienia przez zaznaczenie. Od razu napomknę, że można wybierać wielokrotnie i zaznaczyć wszystkie kwadraciki 🙂
Ramka czeka na rysunek dziecka. I tu nie wskazywałam, co ma się tam znaleźć. Niech dzieci same zadecydują czy narysują Panią czy może serduszko. Poza wersjami kolorowymi przygotowałam też wersję kolorową, choć przyznam szczerze, że chyba dla tych młodszych dzieci jest to trochę zbyt skomplikowana kolorowanka. Pomyślałam jednak, że może nie macie dostępu do kolorowej drukarki, a Wy sami lubicie kolorować.

Druga wersja jest dedykowana tym dzieciaczkom, które kończą pewien etap nauki i tym samym żegnają się ze swoją przedszkolanką czy nauczycielką. Tutaj ramka ma takie a nie inne wymiary nie bez powodu. Te miejsce przygotowałam pod zdjęcie – takie legitymacyjne czy dowodowe. Oczywiście zamiast zdjęcia może być rysunek. Podziękowanie dla nauczyciela - zerówka - róż
Wszystkie podziękowania są dostępne w trzech wersjach kolorystycznych. Różnią się one między sobą kolorem napisu i ramki.
Jak zawsze możecie pobrać również wersję do kolorowania.

edit: Na waszą prośbę dołożyłam jeszcze podziękowania za czas spędzony w żłobku. Zupełnie zapomniałam o tym etapie edukacji 😉
Dodatkowo wrzucam wersję uniwersalną – bez słowa Pani i bez wskazania placówki. Takie uniwersalne podziękowanie nada się dla pana nauczyciela a nawet dla niani.


papierowauliczka.plRusz głową!

Odkryj fantastyczne zagadki, które wciągną dzieci w świat logicznych łamigłówek.

Ustalanki Plus dostarczą nie tylko intelektualnej zabawy, ale także wyzwań, które rozwijają logiczne myślenie.

Dziecko odkrywa radości z rozwiązywania zagadek, czerpiąc przy tym zadowolenie z każdego sukcesu!

 


Podziękowanie dla nauczyciela na zakończenie żłobka, przedszkola, zerówki, szkoły – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego serwera. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych, w tym również dla placówek społecznych, edukacyjnych i instytucji non-profit/

Podziękowanie dla nauczyciela na zakończenie przedszkola

wersja z polami do zaznaczenia
przedszkole:  kolorowy jasny brąz  |  różowykolorowanka
szkoła:  kolorowy jasny brąz  |  różowykolorowanka
żłobek:  kolorowy  |  jasny brąz  |  różowykolorowanka

Podziękowanie dla nauczyciela na zakończenie przedszkola   wersja do kolorowania  |  wersja kolorowa

wersja z miejscem na zdjęcie:
przedszkole:  kolorowy  |  jasny brąz  |  różowy kolorowanka
zerówka:  kolorowy  |  jasny brąz  |  różowy |  kolorowanka
szkoła:  kolorowy  |  jasny brąz  |  różowy |  kolorowanka
żłobek:  kolorowy  |  jasny brąz  |  różowy |  kolorowanka

Zostawiam Wam jeszcze podziękowanie uniwersalne:
uniwersalne:  kolorowy  |  jasny brąz  |  różowykolorowanka

Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .png
  • rozmiar A4 /2480×3507 pikseli/
  • Nie drukujcie w trybie ekonomicznym
  • Jeśli nie macie drukarki w domu, skorzystajcie z usług punktu druku

[ctt template=”7″ link=”6Umv5″ via=”yes” ]Podziękowanie dla nauczyciela to taki miły gest. [/ctt]

Ta drukowana forma, którą Wam udostępniłam to doprawdy drobnostka, ale takie nieoczekiwane wyrazy uznania dla pracy i poświęcenia są wspaniałe dla osób, które pracują z naszymi dziećmi. Jako rodzice, sami przecież wiemy, że dzieci potrafią dać czasem wycisk.

To już ostatni wpis przed wakacjami, który przygotowałam z myślą o dzieciach, dlatego korzystam z tej okazji i życzę wszystkim dzieciom i nauczycielom udanego odpoczynku. Dużo słoneczka 🙂  

 

Pozdrawiam
Agnieszka


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

 

guest
10 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze