Wielkanocny papier do scrapbookingu – do wydruku

Wielkanocny papier do scrapbookingu - do wydrukuJeśli macie ochotę własnoręcznie zrobić wielkanocną kartkę, to zapewne przyda się Wam papier do scrapbookingu w wielkanocnych wzorach i kolorach. W pierwszym zestaw o tej tematyce znajdziecie14 arkuszy papieru i arkusz bonusowy, na którym umieściłam wielkanocne jajka i tagi z napisami. 

W tym roku udało mi się znaleźć czas i narysować wielkanocny papier do scrapbookingu, o który już wiele razy dopytywaliście. Zresztą poszalałam trochę w tym temacie i przygotowałam na tyle dużo wzorów papieru i elementów dodatkowych, że oddam w Wasze ręce nie jeden a dwa wielkanocne zestawy. Będzie z czego robić wielkanocne kartki! Ale nie tylko.

Z ozdobnego papieru przygotujecie również zawieszki do prezentów czy nawet wiosenne zakładki do książki. Nadaje się także do zapakowania niewielkich wielkanocnych podarunków. Jeśli wydrukujecie wzór na arkuszu o podwyższonej gramaturze (200-300g), to możecie zrobić z niego pudełeczka. Tutaj pobierzecie szablon na proste kwadratowe pudełko (najlepiej wydrukować szablo na stronie bez zadruku).


Do pierwszego zestawu dodałam arkusz bonusowy, na którym znajdziecie wielkanocne jajeczka i tagi z napisami. Wystarczy, że złożycie papier, jajeczka i napis, i już macie gotową wielkanocną kartkę. Oczywiście dla urozmaicenia przydadzą się również elementy dodatkowe – papier jednobarwny, taśmy dystansowe, dziurkacze, guziczki, wstążki, sznureczki, kwiatki – jednym słowem, czym chata bogata:)


Uchylę jeszcze rąbek tajemnicy – w drugim zestawie również będzie arkusz bonusowy, ale z nieco innymi dodatkami.Wielkanocny papier do scrapbookingu – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego serwera. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych/

Wielkanocny papier do scrapbookingu - do wydrukufioletowe kropki na białym tle  |   kropki na fioletowym tle

Wielkanocny papier do scrapbookingu - do wydrukumotyw wielkanocny  |  kratka ukośna fioletowa

Wielkanocny papier do scrapbookingu - do wydrukukrateczka zielona  |  zielone gałązki

Wielkanocny papier do scrapbookingu - do wydrukukropki na żółtym tle żonkile

Wielkanocny papier do scrapbookingu - do wydrukukurczaczki jajka sadzone

Wielkanocny papier do scrapbookingu - do wydrukugałązki na ciemnym tle  |  gałązki na jasnym tle

Wielkanocny papier do scrapbookingu - do wydrukukratka zielono-żółta  |  krata ukośna kolorowa

Wielkanocny papier do scrapbookingu - do wydrukuelementy ozdobne


To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .pdf
  • rozmiar A4
  • Jakość wydruku dobrze jest ustawić na najwyższą
  • To, jaki papier powinniście wybrać do wydruku zależy od tego, jakie ma być jego zastosowanie. Im lepszej jakości papier, tym wydruki również będą prezentowały się lepiej.
  • Bez problemu wydrukujecie ten papier w punkcie usługowym


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

Produkcja moich kartek trwa w najlepsze. Opanowałam stół i dużą część podłogi – siedzę i tworzę, bo ostateczny dzień wysłania kartek już niedługo (jeśli oczywiście mają dojść przed Wielkanocą). Moi bliscy zapewne z ulgą przywitają ten dzień, bo na jakiś czas schowam cały mój scrapbookingowy bazarek i nikt się o nic nie potknie:)
Wy też bierzcie się do pracy – pobierajcie, drukujcie, twórzcie, a jeśli macie ochotę pochwalcie się!

Pozdrawiam
Agnieszka


Zobacz kolejny wielkanocny zestaw Wielkanocne życzenia


Skorzystałeś? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle podrzucam na bloga jakąś nową grafikę do pobrania – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze