Kategorie: PORADY Tagi:,

jak usunąć naklejkę z cenąUsunąć naklejkę z ceną – problem, który często  pojawia się przy okazji dawania prezentów. Nierzadko próby odklejenia cenówki kończą się fiaskiem – uszkodzone opakowanie, oderwanie kawałka naklejki albo zerwanie tylko wierzchniej części – musicie przyznać, że nie wygląda to zbyt dobrze. przerwa Dawanie prezentów z cenami może wprawić obdarowanego w zażenowanie, a przecież nie o to w dawaniu prezentów chodzi.  Zasada savoir vivre jest taka, że jeśli tylko możemy, cenę usuwamy.

Największy problem stanowią naklejki.

Często uda nam się ustrzelić coś na wyprzedaży i kartonik oblepiony jest naklejką -20%. Chyba nikt nie chce dawać tak wyglądającego prezentu. Co więc robimy? Zrywamy naklejkę. Naklejka odchodzi razem z kartonem, który wygląda teraz jakby wiele przeszedł, a my wściekamy się na te okropne naklejki!

Na szczęście jest na to sposób.

Jaki? Prosty.
Przygotowałam film, aby pokazać, że to naprawdę działa. Obejrzyj i zobacz o co chodzi.

Pokazany sposób możemy stosować na książkach, kartonach, szkle, drewnie. Nie nadaje się do plastików.

przerwa

W tym przedświątecznym czasie może przyda się Wam taka szybka, prosta ale użyteczna porada. Mam nadzieję, że teraz bez problemu odkleicie ceny z prezentów.przerwa

Pozdrawiam
Agnieszka

Agnieszka Bieńkowska

Agnieszka Bieńkowska

Na drugie mi Kreatywna:) Uwielbiam rękodzieło, DIY, zrób to sam - jakkolwiek by tego nie nazwać po prostu częściej trzymam w dłoni pistolet z klejem na gorąco niż tusz do rzęs. Lubię dawać przedmiotom drugie, często lepsze życie. To niesamowite uczucie, kiedy zamieniasz nieużyteczny przedmiot w coś pięknego.
Agnieszka Bieńkowska

Latest posts by Agnieszka Bieńkowska (see all)