Kartka dla mamy + bileciki / 4 wzory do wydrukowania

kartka dla mamy do wydrukowaniaChyba nikomu nie trzeba przypominać, co jest 26 maja. Mały czy duży, każdy wie, że to Dzień Matki, chociaż ja osobiście często nazywam ten dzień Dniem Mamy – brzmi to jakoś bardziej czule. Tak czy siak, święto naszych kochanych mam zbliża się wielkimi krokami, a tak już mi zostało od przedszkola, że kartka dla mamy musi być 🙂

Kartka dla mamy

Można mamie kupić prezent i bukiet kwiatów, ale wiem, że każda mama cieszy się przede wszystkim z tego, że o niej pamiętamy i z czułego Kocham Cię, Mamo <3 Wiem, bo sama jestem mamą 🙂 Prezent, kwiaty – to wszystko wspaniałe, ale nic nie sprawia mi większej radości jak laurka, buziaki i słowa miłości. Poza tym kartka ma tę zaletę, że możemy napisać mamie kilka miłych zdań i podziękować jej za miłość, matczyne rady i anielską opiekę. 

Moja mama uwielbia odcienie fioletu i różu, i tak jak ja, kocha kwiaty – dlatego taką kartkę zaprojektowałam dla mojej mamy. Upominek owinęłam w papier, który również wydrukowałam – pochodzi z serii różowych papierów do druku.


kartka dla mamy do wydrukowania

Kartki dla Waszych mam

Przy okazji przygotowywania kartki dla mojej mamy, przygotowałam kilka dodatkowych wzorów, które możecie pobrać i wydrukować.

kartka dla mamy do wydrukowania
Kwiaty to uniwersalny i bardzo kobiecy motyw – idealny dla mam. Każdy kto chce wręczyć mamie kartkę w dniu jej święta, może z tych kartek skorzystać. Dodatkowo do każdej kartki przygotowałam bileciki do prezentów czy kwiatów. 


kartka dla mamy do wydrukowania
Po wydrukowaniu odetnijcie bileciki, a następnie przyłóżcie linijkę od jednej do drugiej przerywanej linii i przejedźcie wzdłuż nożem obiadowym lub kostką introligatorską.

kartka dla mamy do wydrukowania
Wciąż trzymając linijkę zagnicie kartkę do góry, a następnie wygnijcie we właściwą stronę.

kartka dla mamy do wydrukowania
Dopiero teraz wytnijcie kartkę wzdłuż linii – długimi cięciami.

kartka dla mamy do wydrukowania
Bileciki wytnijcie i zróbcie dziurkę dziurkaczem. Przeciągnijcie podwójnie złożoną wstążkę przez oczko w bileciku, a następnie końce wstążki przeciągnijcie przez pętelkę.

kartka dla mamy do wydrukowaniakartka dla mamy do wydrukowaniakartka dla mamy do wydrukowania


papierowauliczka.plCzas na wiosnę!

Sięgnij po Wiosennik i wprowadź zimę do domu i szkoły.

Na dzieci czeka ponad 30 wiosennych zabaw, które wspierają rozwój intelektualny, pobudzając ciekawość i kreatywność.

Czas na zabawy z wiosną w tle!Kartka dla mamy – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego dysku. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych/

kartka dla mamy do wydrukowania-kartka do wydrukowania – bukiet kwiatów 1  

kartka dla mamy do wydrukowania-kartka do wydrukowania – bukiet kwiatów 2

kartka dla mamy do wydrukowania-kartka do wydrukowania – tulipany 1

kartka dla mamy do wydrukowania-kartka do wydrukowania – bukiet kwiatów 2


To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .pdf
  • rozmiar A4 /2480×3507 pikseli/
  • Jakość wydruku dobrze jest ustawić na najwyższą
  • Koniecznie wybierzcie papier o podwyższonej gramaturze. Może być to arkusz z bloku technicznego, ale jeśli chcecie, aby kartka prezentowała się jeszcze ładniej, wybierzcie lepszy papier np. fotograficzny czy satynowany.
  • Jeśli nie macie kolorowej drukarki, skorzystajcie z punktu z usługami fotograficznymi – znajdziecie go w każdej galerii handlowej. Bez problemu wydrukują Wam tam taką kartkę.


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

kartka dla mamy do wydrukowania
Moja mama jest dla mnie bardzo ważna. Dzień Matki to kolejna okazja, żeby jej powiedzieć jak bardzo ją kocham <3 Naprawdę wiele jej zawdzięczam i zawsze mogę na nią liczyć. Ostatnio wspominałam, jak mama przynosiła mi ciastka, kanapki i ciepłe herbatki, kiedy uczyłam się do matury:) Niby nic, a ja wciąż to pamiętam.  Wy też pamiętajcie takie drobne matczyne gesty?

 

Pozdrawiam
AgnieszkaZainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.


Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

guest
6 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze