Kuchenny przelicznik – grafika do wydruku

kuchenny przelicznik

Święta, święta i po świętach. Napiekliśmy się ciast a tu znowu trzeba coś upichcić na Sylwestra. A żeby praca przy pieczeniu ciast była łatwiejsza oddaję w Wasze ręce bardzo użyteczną grafikę – kuchenny przelicznik.Nie ma ciasta bez przepisu, a z przepisami różnie bywa. Są takie, w których składniki odmierzane są kuchennymi akcesoriami – szklanka, łyżka, łyżeczka. W tym przypadku spokojnie możemy obejść się bez wagi, o ile oczywiście dysponujemy standardową szklanką, czyli taką, o pojemności 250ml.kuchenny przelicznik
Są też takie przepisy, które podawane są w gramach i mililitrach i tu już bez wagi kuchennej albo specjalnych kuchennych odmierzaczy ani rusz.
Czasem wszystko ładnie podane jest w szklankach a tu jeden składnik w gramach. Przyznam szczerze, że to przypadek, w którym najmniej chce mi się wyciągać kuchenną wagę.kuchenny przelicznik
Stąd też przygotowałam bardzo użyteczną grafikę, która będzie pomocnikiem przy wypiekach czyli kuchenny przelicznik. Często obejdzie się bez wyciągania wagi a dodatkowo ładnie udekoruje kuchnię. Rzekłabym przyjemne z pożytecznym.

Grafika przygotowana jest w dwóch rozmiarach – A4 i 16x22cm. kuchenny przelicznik
Jeśli wybierzesz kuchenny przelicznik w mniejszym rozmiarze, z powodzeniem możesz użyć kolorowego passe-partout.

kuchenny przelicznik

Kuchenny przelicznik zawiera miary podstawowych składników, które używa się przy pieczeniu ciast. Mam nadzieję, że będzie dla Was użyteczny.

Pobierajcie i dzielcie się!kuchenny przelicznik
Grafika jest do pobrania z mojego Dysku Google:
kuchenny przelicznik duży
kuchenny przelicznik mały
/pliki udostępniam tylko do celów prywatnych/

To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafika zapisana jest w pliku pdf
  • Dopasowana jest do papieru A4
  • Do wydruku polecam papier o podwyższonej gramaturze
  • Jakość wydruku ustaw na najwyższą
  • Mniejszą grafikę po wydrukowaniu wytnij

Pobierajcie, korzystajcie, dzielcie się linkiem ze znajomymi. Niech też mają taką użyteczą dekorację!

Jeśli pobrałeś grafikę, będzie mi miło, jeśli w zamian polubisz mój fanpage.
Polub 321startDIY na facebooku

Grafika do wydruku na stałe gości na moim blogu, więc jeśli lubisz takie darmowe prezenty, dowiesz się o nich z facebooka.

 

kuchenny przelicznik

Namawiam Was do samodzielnego pieczenia ciast. Kuchenny przelicznik nie raz ułatwi Wam przy tym pracę. Jeśli nie macie pomysłów na domowe wypieki to odwiedźcie ulubiony przeze mnie blog MojeWypieki. Upiekłam już wiele ciast z zamieszczonych tam przepisów i zawsze wychodzą rewelacyjnie! A już niedługo coś ode mnie – przepis na przepyszny sernik.

Pozdrawiam
Agnieszka

guest
2 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze