Wyturlaj Święta! Świąteczna zabawa, która wciągnie całą rodzinę

turlanki świąteczne zabawaZbliżające się Święta Bożego Narodzenia to idealny moment, aby wprowadzić do dziecięcej codzienności dawkę świątecznej magii. Razem ze świątecznymi Turlankami dzieci wyruszą w podróż pełną radosnych spotkań z bożonarodzeniowymi postaciami. Poznaj tę fantastyczną świąteczną zabawę.

Zabawa, którą pokochały dzieci

W świecie dziecięcej wyobraźni, każdy rysunek staje się drzwiami do niezliczonych przygód,
dlatego właśnie na papierowej Uliczce stworzyłam Turlanki czyli zabawę w rysowanie, która pozwala im jeszcze bardziej odkrywać magiczny świat rysunków. Turlanki, czyli rzuć i narysuj, to nie tylko sposób na spędzanie czasu, ale także podróż w świat wyobraźni, gdzie każda nakreślona kreska zamienia się w niepowtarzalny rysunek.

Dzieci uwielbiają tę zabawę za jej nieograniczone możliwości i radość płynącą z kreowania przeróżnych rysunków, dlatego narysowałam już pięć części Turlanek, a każda z nich to o nowa porcja wspaniałej rozrywki dla dzieci. Każda turlankowa karta to również szansa na rozwijanie kreatywności i zdobywanie nowych umiejętności poprzez rysowanie.

turlanki wszystkie części

Rzuć i narysuj

Turlanki to więcej niż zwykła zabawa w rysowanie. Los, czyli rzut kostką, określa, jakie elementy należy narysować. Każdy kolejny rysunek może różnić się od poprzednich, ponieważ wszystko zależy od przypadku. Jednak nie tylko los decyduje o charakterze rysunku – kreatywność dziecka również odgrywa istotną rolę. To, w jaki sposób rozmieszcza elementy, ich wielkość, a czasem nawet ilość, wpływa na ostateczny efekt.


Turlanki wciągają w zabawę mnogością kombinacji, a każdy rysunek staje się unikalną przygodą.


Wyturlaj rysunek to nie tylko indywidualna rozrywka dla jednego dziecka, lecz także sposób na wspólną zabawę dla grupy czy całej rodziny. Gdy bawicie się zespołowo, każdy uczestnik rysuje elementy na przemian, co dodaje dodatkowego elementu interakcji i współpracy.

turlanki świąteczne zabawa

Wyturlaj Święta

Święta nie mogą minąć bez tej ulubionej przez dzieci zabawy, dlatego przygotowałam Turlanki edycja Boże Narodzenie.

W bożonarodzeniowych turlankach na dzieci czeka mnóstwo świątecznych przygód! Przejdziemy się saniami Mikołaja i poznamy jego renifera. Ruszymy na spotkanie ze świątecznym skrzatem i aniołkiem. Wciągniemy świąteczne swetry i napijemy się ze świątecznych kubków. Zapachnie też piernikami! No i oczywiście zapakujemy prezenty, które położymy pod turlankową choinką.
To będzie fantastyczna rysunkowa przygoda, w czasie której wyturlamy przepiękne Święta Bożego Narodzenia.


Turlanki edycja Boże Narodzenie to magiczna rysunkowa podróż przez świąteczny klimat.


turlanki świąteczne zabawa

Świąteczna zabawa – wydrukuj i baw się

W Turlankach edycja Boże Narodzenie znajdziecie 17 różnych bożonarodzeniowych turlanek + 17 dedykowanych kart do rysowania.

turlanki świąteczne zabawa

Do tej świątecznej zabawy do wydruku nie są potrzebne zaawansowane umiejętności techniczne. Wystarczą zwykłe kartki papieru, drukarka, która drukuje w czerni i oczywiście kostka do rzucania.


Turlanki edycja Boże Narodzenie możecie zakupić na Papierowej Uliczce.


Łap za kostkę, rzuć i narysuj! Wyturlaj Święta! 
Miłej zabawy!


Pozdrawiam
Agnieszka

Artykuł zawiera reklamę produktu


papierowauliczka.plRusz głową!

Odkryj fantastyczne zagadki, które wciągną dzieci w świat logicznych łamigłówek.

Ustalanki Plus dostarczą nie tylko intelektualnej zabawy, ale także wyzwań, które rozwijają logiczne myślenie.

Dziecko odkrywa radości z rozwiązywania zagadek, czerpiąc przy tym zadowolenie z każdego sukcesu!

 


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze