Plakaty do pokoju dziecka – zwierzaki słodziaki

plakaty do pokoju dzieckaPlakaty do pokoju dziecka rządzą się swoimi prawami. Oczywiście jak wszystko inne podlegają modowym trendom ale na plakaty ze zwierzętami będzie miejsce zawsze. Czemu? Bo zwierzaki są słodkie i robią urocze minki! 


Nie tak łatwo wygryźć misia

Są takie zwierzęta, które zawsze będą wywoływać ochy i achy dzieci, a nawet i dorosłych. Misiu, kotek, piesek i zajączek – to właśnie oni są ponadczasowymi zdobywcami dziecięcych serc i moimi wybrańcami. Nawet jeśli mamy modę na pandy, liski i szopy, to wybrana przeze mnie armia czterech słodziaków jest nie do pokonania.
Jak świat światem, tak każde dziecko ma pluszowego misia, marzy o maleńkim kotku czy piesku i uwielbia zające, szczególnie te wielkanocne. Właśnie dlatego plakaty z tymi zwierzakami zawsze sprawdzą się w dziecięcych pokojach.

Zresztą bardzo lubię sięgać po te zwierzęce postaci. Kilka razy słodkie pieski i kotki pojawiły się już na moim blogu – ostatnio takim motywem ozdobione były pudełka na słodkości dla dzieci.

Plakaty do pokoju dziecka
W plakatach do pokoju dziecka, które dzisiaj oddaję w Wasze ręce, postawiłam na duże zwierzęta, małą ilość szczegółów i odręczne wykończenia rysunków.
Możecie wybrać grafiki na tradycyjnym różowym lub błękitnym tle albo odważnie i nowocześnie, na tle czarnym. Jeden kotek zaplątał się nawet w bieli.
Różowe obrazki przygotowane są specjalnie dla dziewczynek, stąd misia z rzęsami, zajęczyca z koralikami, a pieska otaczają serduszka.

Plakaty do pokoju dziecka


Plakaty do pokoju dziecka – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego dysku. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych/

Plakaty do pokoju dzieckakotek różowy  |   piesek różowy  |  zajęczyca różowa  |  misia różowa

kotek niebieski  |  piesek niebieski  |  zajączek niebieski  |  misiu niebieski

plakaty do pokoju dziecka czarnemisiu czarny  |  piesek czarny A3  |  zajęczyca czarna A3  |  zajączek czarny

plakaty do pokoju dziecka kotkikotek biały A3  |  kotek czarny A3


To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .pdf
  • rozmiar grafik to A4 /2480×3507 pikseli/, a kilka z nich udostępniam w rozmiarze A3
  • Jakość wydruku dobrze jest ustawić na najwyższą
  • Plakaty z reguły wkładamy do ramek, więc wystarczy użyć papieru o gramaturze 80g. Dobrze sprawdzi się zwykły papier biurowy, ale jeśli skorzystacie z lepszego papieru, wydruki również będą prezentowały się lepiej.
  • Jeśli nie macie drukarki, udajcie się z plikiem do dobrego punktu z usługami fotograficznymi. Tam bez problemu wydrukujecie plakaty do pokoju dziecka. Koniecznie wspomnijcie o wysokiej jakości wydruku.


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

Plakaty do pokoju dziecka

Wspominałam o pewnej ponadczasowości misiów i kotków, ale nie odbieram racji bytu na plakatach dla dzieci innym zwierzęcym postaciom. Ba, nawet tym postem zapowiadam, że trochę dla dzieciaczków i ich pokoików podziałam.  Lama, wielbłąd, łabędź i kilka innych, już czekają na moim dysku na swoją kolejkę. Być może pojawi się żółwik, bo tego zwierzaka lubi mój Kubuś.
Ciekawi mogą obserwować mój instagram, bo zapewne tam niektóre grafiki pojawią się najpierw.

A jakie zwierzaki kochają Wasze dzieci?


Kochani, jeśli korzystacie z moich plakatów, dajcie mi znać. Zawołajcie @321startdiy na facebooku czy instagramie a zjawię się i wyślę Wam ogromne serce <3 Zbiorę z takich wizyt energię i przełożę ją na produkcję kolejnych posterów dla Was 🙂 

Pozdrawiam
AgnieszkaSkorzystałeś? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle podrzucam na bloga jakąś nową grafikę do pobrania – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

guest
14 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze