Prezent na Dzień Dziadka – pobierz plakaty i wydrukuj

Prezent na Dzień Dziadka - plakat do drukuZapewne szykujecie jakiś prezent na Dzień Dziadka,bo przecież to święto jest równie ważne jak Dzień Babci. Poza tym nie tylko babcia lubi komplementy. I dziadek ich chętnie posłucha. A jeśli brakuje słów, przydadzą się plakaty, które piękne słowa powiedzą za nas.


Zadziwiający dziadek

Dziadkowie to chyba od zawsze potrafią nas, wnuki wprawić w osłupienie. Przecież już jako dzieci byliśmy zdziwieni, że dziadek tyle potrafi – naprawi zabawkę, zreperuje samochód, pokaże jakąś magiczną sztuczkę. Z wielką ciekawością odwiedzaliśmy fascynujący świat dziadka w jego garażu czy warsztacie. Dziadkowie są naprawdę wspaniali. I potrafią być zdumiewający.

Zobaczcie, jakich zdumiewających starszych panów mamy na świecie.

Prezent na Dzień Dziadka - plakat do drukupobierz plakat 1


Dziadek w adidasach

Chyba każdy słyszał o fenomenalnym Janie Morawcu, maratończyku, który mając 83 lata zdobył złoty medal na Mistrzostwach Świata Weteranów we Francji. O takiej kondycji niejeden z nas marzy. Oj, przy takim dziadku moje buty do biegania nie czekałyby zawsze do następnego poniedziałku.
Pan Jan biega od młodego, ale czy to znaczy, że nie można zacząć później? Można. Fauja Singh zaczął biegać dopiero po 80-tce! Ten pan również ma na swoim koncie kilka maratonów.  Mając 103 lata przeszedł na sportową emeryturę. Prawię nie wierzę, w to co piszę, ale tak, to prawda. Fauja ma obecnie 105 lat.

Prezent na Dzień Dziadka - plakat do drukupobierz plakat 2


Dziadek na szóstkę

Nie chodzi mi tylko o dziadka z indeksem. W czasach, kiedy Uniwersytet Trzeciego Wieku stał się rzeczą oczywistą, jak studia po maturze, nikogo już nie dziwi, że starsi panowie (i panie również) wciąż się edukują. Czasem jednak bywa tak, że ta edukacja nie przychodzi wtedy, kiedy powinna, ale wciąż ma się na nią ogromny apetyt. W Kenii dopiero w 2003 roku wprowadzono powszechny dostęp do bezpłatnej edukacji. Kimani Maruge postanowił z tego skorzystać i poszedł do szkoły, tym samym stał się najstarszym człowiekiem rozpoczynającym naukę.

Prezent na Dzień Dziadka - plakat do drukupobierz plakat 3


Dziadek zawsze w modzie

Günther Krabbenhöft  ma ponad 70 lat i stał się ikoną mody, po tym, jak w internecie ukazało się jego zdjęcie. Ten dżentelmen z Berlina pokazuje, że modą można się bawić, nawet jeśli na konto już wpływa emerytura. Oj, daleko mu do obrazu dawnego, niemieckiego emeryta.
Szyku zadaje również Wang Deshun, który w wieku 80 lat zadebiutował na Chińskim Tygodniu Mody. I kto powiedział, że moda jest zarezerwowana tylko dla młodych?

Prezent na Dzień Dziadka - plakat do druku pobierz plakat 4
pobierz plakat 4 – l.mn.

 

Dziadek z sześciopakiem

Nie chodzi mi wcale o zgrzewkę piwa, a o piękną rzeźbę ciała. Jeffrey Life – to dopiero ma mięśnie! A zaczął ćwiczyć dopiero po 70-tce. Koniecznie muszę pokazać jego zdjęcia kilku zdecydowanie młodszym panom.
W parze z mięśniami idzie siła. Taką ponadludzką ma zdecydowanie Mike Greenstein, znany bardziej jako Mighty Atom Junior. Mężczyzna ma już 96 lat, co wcale mu nie przeszkadza ciągnąć zębami 1,5 tonowe auto. Zresztą jego ojciec, mając 84 lat, też jeszcze zginał podkowy. To dopiero silny dziadek!

Prezent na Dzień Dziadka - plakat do druku pobierz plakat 5

 

Plakaty dla dziadka – pobierajcie, korzystajcie i dzielcie się ze znajomymi!

 

[ctt_ibox thumb=”1267″ template=”1″ via=”no” ]Plakaty na Dzień Dziadka do pobrania http://bit.ly/321sd23 pic.twitter.com/cErbzFPSaZ[/ctt_ibox]

Plakat w pięknej ramie to także może być wspaniały prezent na Dzień Dziadka.

Pliki są do pobrania z mojego serwera. Link do pobrania znajduje się pod każdym zdjęciem.
/pliki udostępniam tylko do celów prywatnych/To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w plikach .pdf
  • Dopasowane są do papieru A4
  • Jakość wydruku ustaw na najwyższą

Prezent na Dzień Dziadka - plakat do druku

Przyznacie, że Ci starsi panowie są zdumiewający. Niemniej jednak nasz domowy dziadek, nawet jeśli nie biega, nie wspina się po górach, ani nie podnosi jedną ręką samochodu, też zapewne jest niesamowity! 

Szykujcie więc prezent na Dzień Dziadka, taki od serca i nie zapomnijcie powiedzieć dziadkowi, że jest wspaniały. Dziadek bez wątpienia będzie szczęśliwy <3

Pozdrawiam
Agnieszka

P.S. Do kompletu warto oczywiście wybrać jakiś plakat dla babci.


papierowauliczka.plRusz głową!

Odkryj fantastyczne zagadki, które wciągną dzieci w świat logicznych łamigłówek.

Ustalanki Plus dostarczą nie tylko intelektualnej zabawy, ale także wyzwań, które rozwijają logiczne myślenie.

Dziecko odkrywa radości z rozwiązywania zagadek, czerpiąc przy tym zadowolenie z każdego sukcesu!

 


Skorzystałeś? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.


Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

 

 

 

guest
4 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze