Plan lekcji z jednorożcem – do wydruku

plan lekcji jednorozecNowy rok, nowy początek, nowy plan lekcji. W tym roku przygotowałam dla Was uroczy plan lekcji z jednorożcem. Pobierajcie, drukujcie i korzystajcie. 


Magia jednorożców

Jednorożce pobudzają naszą wyobraźnię i przenoszą nas w magiczny świat fantazji. Inspirują nas do marzeń i dążenia do niemożliwego, a ich obecność w opowieściach i kulturze wzbudza poczucie magii i nadziei. To stworzenia, które przypominają nam, że w każdym z nas drzemie iskra wyjątkowości, którą warto pielęgnować. Nic dziwnego, że jednorożce zaskarbiły sobie serca, nie tylko najmłodszych i wcale nie zamierza uciekać z podium trendów. Dlatego w tym roku również i ja sięgnęłam po motyw tego cudownego zwierzęcia i przygotowałam plan lekcji z jednorożcem. Jestem pewna, że znajdą się miłośnicy, którzy z przyjemnością powieszą go nad biurkiem.

Plan jest biało-kremowo-złoty z różowymi akcentami. Znajdziecie na nim nie tylko miejsce na rozkład lekcji, ale także na zajęcia pozaszkolne i dzwonki.

plan lekcji jednorozec

Brokatowe turlanki

Inspiracją do tego planu lekcji była narysowana przeze mnie kolejna edycja zabawy w turlanie rysunków.

Brokatowe turlanki powstały na Waszą prośbę i są przeznaczone dla wszystkich miłośników wróżek, księżniczek, jednorożców i mody.  Nie trudno zgadnąć, że jednym z tematów, które turlamy i rysujemy jest jednorożec. A może on wyglądać naprawdę różnie – wysoki i szczupły, z długimi nogami i krętym rogiem, albo być kuleczką na krótkich nóżkach. W Brokatowych Turlankach znajdziecie mnóstwo wariantów rysowania jednorożców, a o tym jak on będzie wyglądać zdecyduje los czyli rzut kością.

Poza poznaniem jednorożca, w tej edycji Turlanek wsiądziemy także w karetę i ruszymy na spotkanie z królewną, poznamy wróżkę i zbudujemy dla niej domek. Zanurzymy się w świat mody i upieczemy przepyszne babeczki. Na dzieci czeka fantastyczna rysunkowa przygoda

Brokatowe turlanki znajdziesz na Papierowej Uliczce. Poznasz je tutaj.

turlanki edycja brokat papierowa uliczka


Plan lekcji z jednorożcem – pobieraj i korzystaj!

Plik jest do pobrania z mojego serwera. Link do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych, w tym również dla placówek społecznych, edukacyjnych i instytucji non-profit/
Jeśli chcecie podzielić się z innymi, proszę udostępniajcie link do wpisu, a nie sam plik do druku. 

plan lekcji jednorozec

pobierz plan z jednorożcem

To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • grafika zapisane jest w formacie .pdf
  • rozmiar A4
  • drukujcie w rozmiarze faktycznym
  • nie drukujcie w trybie ekonomicznym


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

plan lekcji jednorozecNiech nowy rok szkolny będzie magiczny i wyjątkowy, jak jednorożec.

Pozdrawiam
Agnieszka

Artykuł zawiera reklamę produktu


papierowauliczka.plCzas na wiosnę!

Sięgnij po Wiosennik i wprowadź zimę do domu i szkoły.

Na dzieci czeka ponad 30 wiosennych zabaw, które wspierają rozwój intelektualny, pobudzając ciekawość i kreatywność.

Czas na zabawy z wiosną w tle!


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze