Wielkanocne etykiety na prezenty – do druku

etykiety na prezenty wielkanocneKażde święta to czas, kiedy obdarowujemy się prezentami. Wielkanoc nie jest wyjątkiem. Choć u mnie w domu absolutne pierwszeństwo mają dzieci i zajączkowe niespodzianki dla nich, coś tam dla nas dorosłych też się znajdzie. Standardowo do każdego prezentu dołączam bilecik. W tym roku zaprojektowałam wielkanocne etykiety na prezenty do druku, z których i Ty możesz skorzystać <3


Wielkanocne pakowanie

Jednym z moich ulubionych materiałów do pakowania prezentów, który daje wiele możliwości aranżacyjnych jest szary papier. Z chęcią sięgam też po biały pergamin i inne gładkie papiery. Zdarza się czasem, że stosuję mniej standardowe rozwiązania, jak na przykład materiał.

etykiety na prezenty wielkanocne

Jedno co robię bardzo, bardzo rzadko to torby. Torby na prezenty nie są i nie będą nigdy moimi faworytami. Nie tylko dlatego, że lubię pakować prezenty i dać trochę upustu swojej fantazji, ale również dlatego, że torby obdzierają prezent z tajemnicy. Obdarowywany otwiera torbę i już wszystko wie.
A gdzie ten moment radosnego podekscytowania, zanim zdejmiemy papier i wstążki?

etykiety na prezenty wielkanocne

Etykiety na prezenty

Etykiety na prezenty, poza swoją bardzo praktyczną funkcją, która wskazuje w czyje ręce powędruje prezent, mają też funkcję estetyczną. Dobrze dobrane stanowią dopełnienie kompozycji, a czasem nawet stawiają przysłowiową kropkę nad i.

etykiety na prezenty wielkanocne

Tegoroczne etykiety zaprojektowałam trochę z przymrużeniem oka. Być może dlatego, że Wielkanoc to dla mnie bardzo radosne święta.

Po wydrukowaniu etykietki trzeba wyciąć. Najlepiej długimi, zdecydowanymi cięciami. Jeśli posiadasz gilotynę czy trymer do papieru – skorzystaj.
Otwór do zawieszenia łatwo zrobić zwykłym dziurkaczem. Etykietkę możesz też przykleić.

etykiety na prezenty wielkanocne

etykiety na prezenty wielkanocne

etykiety na prezenty wielkanocne

Pozostaje tylko napisać na bileciku kto jest szczęśliwcem i można w sobotę chować prezenty po kątach 🙂Etykiety na prezenty wielkanocne – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego dysku. Link do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych/

etykiety na prezenty wielkanocne– pobierz etykiety na prezenty wielkanocne –
– pobierz etykiety na prezenty wielkanocne czarno-białe –

To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .pdf
  • Dopasowane są do rozmiaru A4
  • Jakość wydruku ustaw na najwyższą
  • Najlepiej wydrukować etykiety na papierze o podwyższonej gramaturze


Nie zapomnij podzielić się linkiem ze znajomymi!

etykiety na prezenty wielkanocne

Przyznam szczerze, że mi zając każdego roku przynosi jakiś drobiazg i chowa w zupełnie nieoczekiwanym miejscu. W zeszłym roku otwierałam rano szafkę, aby sięgnąć po słoik z kawą, a natrafiłam na swojego zajączka. Jak ja kocham takie niespodzianki! Są szalenie miłe 🙂 Z całego serca życzę i Tobie wielu takich zaskoczeń <3

A jak już włączysz drukarkę to pamiętaj, że czekają na Ciebie również wielkanocne plakaty oraz wielkanocna girlanda – te drukowane elementy szybko pomogą Ci wprowadzić do domu trochę wielkanocnego klimatu.

Pozdrawiam

AgnieszkaZainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

guest
9 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze