Kategorie: GRAFIKA DO POBRANIA Tagi:, ,

plakaty wielkanocne

Plakaty – małe elementy dekoracyjne o wielkiej sile. Za ich pomocą, zupełnie bez wysiłku, szybko wprowadzamy nowy klimat do domów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby również na czas Wielkanocy skorzystać z tego, jakże wygodnego, elementu dekoracji, tym bardziej, że przygotowałam dla Was darmowe plakaty wielkanocne.


 

Wielkanoc z drukarki

Jeśli tylko pozwala mi na to czas, lubię narysować trochę tematycznych dekoracji do druku. W tym roku jestem z siebie dumna, bo zabrałam się za wszystko dostatecznie szybko i wszystkie wielkanocne elementy do druku mam już zaprojektowane.
Ostatnio oddałam w Wasze ręce wielkanocną girlandę, a teraz dzielę się z Wami plakatami wielkanocnymi, które stanowią jej uzupełnienie. Wystarczy pobrać, wydrukować i włożyć w ramkę.

plakaty wielkanocne

 

Plakaty wielkanocne

Przygotowałam 4 rodzaje plakatów – akwarelowych w pastelowych kolorach.
Jak już wcześniej Wam mówiłam, jestem zauroczona zajączkami, więc i tu nie mogło ich zabraknąć. Po dwóch plakatach kicającą zające w dwóch wersjach kolorystycznych – zielonej i różowej.  Radość z budzącej się do życia przyrody uzupełniłam lawendą, a radosne Alleluja oznajmiają typowo wielkanocne barwy.

plakaty wielkanocne

Wybierajcie, co chcecie, odpalajcie maszyny i drukujcie

przerwa
Plakaty wielkanocne – pobierajcie i korzystajcie!

Pliki są do pobrania z mojego Dysku Google. Linki do pobrania znajdziecie poniżej – wystarczy kliknąć na grafikę z wybranym wzorem. /pliki udostępniam do celów niekomercyjnych/

plakaty wielkanocne do pobrania

POBIERZ PLAKAT ZAJĄCE ZIELONE
POBIERZ PLAKAT RADUJMY SIĘ
POBIERZ PLAKAT RADOSNEGO ALLELUJA
POBIERZ PLAKAT ZAJĄCE RÓŻOWE

 
To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .png
  • Dopasowane są do rozmiaru A4

Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

plakaty wielkanocne

Zielone zajączki już kicają w pokoju u moich dzieci. Na komodzie w przedpokoju stoi lawenda, a Alleluja rezerwuję na wielkanocny stół. Teraz na chwilę wyłączam drukarkę i zabieram się za wielkanocne ozdoby DIY.
Koniecznie zajrzyjcie w przyszłym tygodniu zobaczyć co zmajstrowałam, a pod koniec tygodnia kolejna porcja Wielkanocy do druku.
Jak widzicie u mnie przygotowania do Wielkanocy idą wielką parą, a jak tam u Was? Już coś wielkanocnego zmajstrowaliście czy dopiero planujecie?

Pozdrawiam
Agnieszka

przerwa
Spodobała Ci się zaprojektowana przeze mnie grafika?
Uwielbiam to robić i ciągle podrzucam tu coś nowego. Jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz!
Polub 321startDIY na facebooku

Zainspirowałam Cię? Ty zainspiruj innych – wrzuć zdjęcie swojej pracy na Instagram i oznacz #321startDIY  

Agnieszka Bieńkowska

Agnieszka Bieńkowska

Na drugie mi Kreatywna:) Uwielbiam rękodzieło, DIY, zrób to sam - jakkolwiek by tego nie nazwać po prostu częściej trzymam w dłoni pistolet z klejem na gorąco niż tusz do rzęs. Lubię dawać przedmiotom drugie, często lepsze życie. To niesamowite uczucie, kiedy zamieniasz nieużyteczny przedmiot w coś pięknego.
Agnieszka Bieńkowska