Kolorowanka dla dorosłych do druku – antystresowe serce

antystresowa kolorowanka dla dorosłych do drukuKolorowanki antystresowe już jakiś czas temu zdobyły wiele serc i wcale nie mają zamiaru tak szybko się z nich wynieść. I słusznie, bo każdy kto chociaż raz sięgnął po taką kolorowankę wie, jak wielka jest jej moc. Z wielkiego zamiłowania do kolorowania powstała moja pierwsza kolorowanka dla dorosłych, którą możecie pobrać, wydrukować a później pokolorować.


Relaksujące kredki

Życie bywa stresujące, z tym chyba każdy się zgodzi. Czasy są takie, że każdego dnia jesteśmy w pędzie, a to na dłuższą metę wcale nie jest dobre dla naszego organizmu. Nie tylko dla zdrowia fizycznego, ale dla naszej psychiki również. W tym codziennym pędzie trzeba znaleźć równowagę. Wiem, wiem – nie jest to wcale takie proste, szczególnie jeśli ktoś, tak jak ja, od zawsze jest pracoholikiem. W zeszłym roku bardzo mocno się zapomniałam, ale w tym poszłam po rozum do głowy i kluczem na 2018 uczyniłam słowo balans. Zdecydowanie częściej pozwalam sobie odpłynąć do krainy błogiego zapomnienia, bo przecież po całym dniu pracy człowiek zasługuje na chwilę relaksu. Poza tym odpoczynek ładuje moje akumulatorki, tak że następnego dnia działa mi się zdecydowanie lepiej. Teraz nie tylko czytam więcej książek, ale i częściej znajduje czas na moje ukochane malowanie.

antystresowa kolorowanka dla dorosłych do druku

Potrafię usiąść przed czarno białą stronicą i wypełniać ją kolorami przez godzinę. To bardzo odprężające zajęcie! Mam też z tego wspaniałe efekty uboczne – moje dzieci również chętniej sięgają po kredki czy pisaki. Sprawdza się stare powiedzenie, że przykład idzie z góry.

Kolorowanka dla dorosłych to coś, czego jeszcze nie miałam okazji zaprojektować, a nowe wody są dla mnie zawsze wspaniałym wyzwaniem. Okazało się, że projektowanie antystresowej kolorowanki to dla mnie równie odprężające zajęcie co malowanie 🙂

antystresowa kolorowanka dla dorosłych do druku


papierowauliczka.plCzas na wiosnę!

Sięgnij po Wiosennik i wprowadź zimę do domu i szkoły.

Na dzieci czeka ponad 30 wiosennych zabaw, które wspierają rozwój intelektualny, pobudzając ciekawość i kreatywność.

Czas na zabawy z wiosną w tle!


Kolorowanka dla dorosłych – pobieraj i korzystaj!

Plik jest do pobrania z mojego serwera. Link do pobrania znajdziecie poniżej – wystarczy, że na niego klikniecie, a pobieranie rozpocznie się samoczynnie.
/kolorowankę udostępniam do celów niekomercyjnych, w tym dla placówek oświatowych/

antystresowa kolorowanka dla dorosłych do druku
pobierz kolorowankę

To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Kolorowanka ma format .png
  • rozmiar A4 /2480×3507 pikseli/


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

antystresowa kolorowanka dla dorosłych do druku

Jeśli kiedyś kolorowaliście, to zapewne nie muszę Was do tego przekonywać, jeśli jednak nie mieliście jeszcze okazji – koniecznie spróbujcie! Zobaczycie jak wielkie efekty potrafi przynieść z pozoru banalne zajęcie. Zrelaksujecie swój umysł, rozwiniecie kreatywność a na koniec otrzymacie przepiękny obrazek.

To co, kolorujecie ze mną? Pochwalcie się pokolorowanymi sercami, a za każde serce oddam Wam aż dwa 🙂 Dajcie znać na instagramie czy facebooku – @321startdiy

Pozdrawiam
Agnieszka


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.


Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

 

guest
5 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze