Słodkie tapety na smartfony – 4 wzory z donatami

Darmowe tapety na smartfony, donatyDzisiaj tłusty czwartek czyli dzień, w którym bezkarnie możemy jeść pączki. No może nie zupełnie bezkarnie, ale dzisiaj o tym nie myślimy. W zasadzie to nie tylko pączki dziś rządzą. Przy tłustoczwartkowym stole jest też miejsce dla faworków i donatów. Te ostatnie robią od jakiegoś czasu furorę – i nie o smaku tu mówię, a o słodziastym wyglądzie. Dlatego właśnie donaty uczyniłam bohaterami kolejnych grafik i już dzisiaj możecie pobrać bardzo słodziutkie tapety na smartfony z donatami w roli głównej.


Najsłodszy dzień w roku

Najsłodszy dzień w roku czyli tłusty czwartek rządzi się swoimi prawami, a są one idealne dla wszystkich łasuchów, w tym dla mnie 🙂
Przede wszystkim dziś można zjeść pączka bez wyrzutów sumienia. Nie tylko można ale wręcz trzeba.
Po drugie, można zjeść nawet więcej niż jednego pączka i dalej nie mieć wyrzutów sumienia – przynajmniej do wieczora.
Po trzecie, dziś nie liczymy kalorii a nawet nie używamy tego słowa. Liczymy jedynie zjedzone pączki, przy czym im więcej tym lepiej.
I w końcu po czwarte, dziś nie myślimy o tym, że pączki idą w boczki. Ćwiczyć będziemy jutro, bo jutro już bezkarnie takiej rozpusty nie będzie, a przynajmniej tak podpowiada zdrowy rozsądek. Jutro na pączka będzie można tylko popatrzeć.
A żeby przy tym patrzeniu nie pachniało nam za bardzo, to najlepiej zerkać przez szybkę. Może nawet przez szybkę od telefonu, jeśli tylko zerkniecie, jakie narysowałam słodziutkie tapety na smartfony i jakąś sobie wybierzecie.

Darmowe tapety na smartfony, donaty
Darmowe tapety na smartfony, donaty

Bohaterami tych tapety uczyniłam donaty. Lubicie je jeść? Przyznam się Wam szczerze, że ja wolę tradycyjne pączki, ale jeśli chodzi o wygląd to zdecydowanie wygrywają donaty! Moją ulubioną dekoracją tych słodkości jest ostatnimi czasy dekoracja na jednorożca, dlatego właśnie jedna z tapet to właśnie moja wizja donatorożca 🙂


Słodkie tapety na smartfony – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego dysku. Linki do pobrania znajdziecie poniżej. Wystarczy kliknąć w wybrany link, a tapeta zostanie pobrana na Wasz telefon.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych/

Darmowe tapety na smartfony, donatytapeta z donatami 1
z napisem  |  bez napisu

 Darmowe tapety na smartfony, donatytapeta z donatami 2
różowa  |  niebieska

Darmowe tapety na smartfony, donatytapeta z donatami 3
z napisem  |  bez napisu


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

Darmowe tapety na smartfony, donaty

A skoro jesteśmy już przy pączkach i innych słodkościach to dajcie znać jakie tłustoczwartkowe smakołyki najbardziej lubicie. Chruściki, faworki drożdzowe, pampuchy, pączki z nadzieniem, pączki z lukrem a może właśnie jakieś donaty? Ja uwielbiam domowe chruściki i wszystkie pączki, tylko koniecznie z lukrem i dobrze nadziane.

PS. Gdyby ktoś jednak się wahał i zastanawiał: zjeść pączka czy nie zjeść, to słyszałam na mieście, że dzisiaj pączki nie tuczą 😛

Pozdrawiam
Agnieszka


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

 

guest
1 Komentarz
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze