Wróżba na Nowy Rok 2018 / z przymrużeniem oka

Wróżba na Nowy Rok 2018 - grafika do drukuDzisiaj wpis troszkę z przymrużeniem oka. Dla mnie przynajmniej, bo przesądów, wróżb i horoskopów nigdy nie brałam na poważnie. Ot, przygotowałam dla Was tegoroczną edycję noworocznej zabawy czyli kupony zdrapki a na nich wróżba na Nowy Rok. Taka wymyślona przeze mnie. Może podziała jak placebo?
Przepis na farbę-zdrapkę też dla Was mam.

Aktualne kupony do noworocznej zdrapki znajdziecie tutaj

Moja wróżba na Nowy Rok

Noworoczna zdrapka jest zabawą, którą wymyśliłam już w zeszłym roku. Przetestowałam ją na poprzednim Sylwestrze i powiem Wam, że moi przyjaciele byli przyjemni zaskoczeni! Dlatego oczywistą oczywistością było dla mnie, że i w tym roku pojawią się zdrapki. Tym razem wróżba na Nowy Rok ma nie tylko nową datę ale i nową szatę graficzną. Możecie wybrać granat ze złotem lub złoto z granatem. Często prosicie mnie również o przerobienie grafik na czarno-białe, więc tym razem wychodzę przed szereg i takie zdrapki również dla Was mam.

Macie do wyboru dwie opcje – kupony z nadrukowanymi, wymyślonymi przeze mnie przepowiedniami albo puste – do samodzielnego wpisania. Tylko użyjcie przy tym pisaka, który nie rozmaże się pod wpływem kontaktu z farbą. W związku z tą farbą trzeba również użyć sztywniejszego papieru, takiego jak z bloku technicznego. Zwykły do ksero po prostu się pofaluje po pomalowaniu i nie będzie to ładnie wyglądać.


Farba zdrapka

No właśnie i tak dotarłam do farby – bardzo ważnej w całej tej zabawie, bo przecież słowa trzeba przykryć specjalną farbą zdrapką. Jak więc wyprodukować swoje własne zdrapkowe kupony? W skrócie rzecz ujmując – miejsca, które będą zamalowane najpierw trzeba posmarować świeczką. Mikstura na farbę zdrapkę to łyżka farby+łyżka płynu do mycia naczyń. Nie będzie to co prawda farba jak z punktu lotto, ale spełni swoje zadanie.
W zeszłym roku krok po kroku i ze zdjęciami pokazywałam dokładnie jak zrobić zdrapkę. Nie będę już tej treści dublować, tylko zapraszam Was po instrukcję właśnie tam.


Wróżba na Nowy Rok – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego dysku. Linki do pobrania znajdziecie poniżej. Wystarczy kliknąć w wybrany link.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych/

Wróżba na Nowy Rok 2018 - grafika do druku
zdrapki z nadrukiem:
złote  |  granatowe  |  czarne
   zdrapki puste: złote  |  granatowe  |  czarne

Zobacz uniwersalne zdrapki na każdy rok

To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .pdf
  • rozmiar A4 /2480×3507 pikseli/
  • do wydruku koniecznie użyjcie grubszego papieru – minimum takiego o gramaturze 160g lub kartki z bloku technicznego
  • Nie drukujcie w trybie ekonomicznym
  • Jeśli nie macie drukarki w domu, skorzystajcie z usług punktu druku


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!


W zeszłym roku zdrapałam swój kupon przed Sylwestrem. Wyszło mi szczęście. Notabene, zdecydowanie w tym roku je miałam. Nawet ten wpis jest dzisiaj na blogu, bo szczęśliwie dość szybko udało mi się rozwiązać serwerowe sytuacje. Niemniej jednak nie bierzcie tego na serio. Po prostu dobrze się przy tym bawcie!
Ja w tym roku poczekam ze zdrapywaniem do Sylwestra. Ale zapewne na Instagramie zdradzę Wam, co zdrapałam.

Wy też dajcie znać!

Pozdrawiam
Agnieszka


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

 

guest
4 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze