O mojej nauczycielce /nauczycielu – uzupełnianka do druku

O mojej nauczycielce - uzupełnianka do drukuZbliża się koniec roku, więc wszystkie dzieci, szczególnie te wczesnoszkolne, chcą w jakiś sposób podziękować swoim nauczycielom. Jedną z form podziękowania może być wypełniona uzupełnianka o mojej nauczycielce lub o moim nauczycielu. Jest to zupełnie niezobowiązujący podarunek, który pani nauczycielka na pewno z radością przyjmie. Znajduje się w nim miejsce na portret pani lub własny, podsumowanie swojego zachowania i krótka ankieta. Wszystko w dwóch kolorach lub w wersji do kolorowania.


Moja pani nauczycielka

Koniec roku to czas, w którym dzieci mogą wyrazić swoje uczucia i podziękować pani nauczycielce za wspólnie spędzony czas. W zeszłym roku przygotowałam dla najmłodszych dzieci specjalne podziękowania dla nauczycieli, natomiast w tym roku, na waszą prośbę, przygotowałam uzupełniankę o pani nauczycielce.

O mojej nauczycielce - uzupełnianka do druku
Uzupełnianka nie jest skomplikowana. Część odpowiedzi trzeba wpisać, część zaznaczyć w formie ankiety. Z doświadczenia wiem, że najczęściej wybieracie wersję do kolorowania, więc skróciłam ilość wypisywania, aby nie obciążać zbyt mocno małych rączek.
Mimo krótkiej treści pani nauczycielka dowie się kilku istotnych rzeczy – jaki ma uśmiech i co uczniowi się w niej podoba. Ma szansę zyskać swój portret namalowany przez małego artystę, choć w tej kwestii macie wybór. Jedne uzupełnianki są przygotowane z miejscem na portret pani, drugie z miejscem na portret lub zdjęcie ucznia.

O mojej nauczycielce - uzupełnianka do druku
Jak pisałam wcześniej formularze przygotowałam w dwóch wersjach kolorowych i w formie kolorowanki. Znacie możliwości i chęci swoich dzieci, więc możecie więc sami zdecydować, która wersja dla waszego dzieciaczka będzie najlepsza – czy ta do kolorowania czy ta tylko do uzupełnienia.

O mojej nauczycielce - uzupełnianka do druku


papierowauliczka.plRusz głową!

Odkryj fantastyczne zagadki, które wciągną dzieci w świat logicznych łamigłówek.

Ustalanki Plus dostarczą nie tylko intelektualnej zabawy, ale także wyzwań, które rozwijają logiczne myślenie.

Dziecko odkrywa radości z rozwiązywania zagadek, czerpiąc przy tym zadowolenie z każdego sukcesu!

 


Uzupełnianka o mojej nauczycielce / o moim nauczycielu – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego dysku. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych/

O mojej nauczycielce - uzupełnianka do druku

wersja z portretem pani nauczycielki:
różowa  |  niebieska  |  kolorowanka

wersja z portretem ucznia
różowa  |  niebieska  |  kolorowanka


edit: Na Waszą prośbę podrzucam uzupełnianki dla panów nauczycieli.

wersja dla pana nauczyciela z portretem nauczyciela:
różowa  niebieska kolorowanka

wersja dla pana nauczyciela z portretem ucznia
różowa  |  niebieska  |  kolorowanka


To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .pdf
  • rozmiar A4 /2480×3507 pikseli/
  • Nie drukujcie w trybie ekonomicznym
  • Jeśli nie macie drukarki w domu, skorzystajcie z usług punktu druku


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

O mojej nauczycielce - uzupełnianka do druku
Mam nadzieję, że wypełniona uzupełnianka o mojej nauczycielce, przyniesie kilku panią radość i wywoła miły uśmiech na twarzy 🙂

A skoro jesteśmy już i przy końcu roku, i przy formularzach, to przypomnę Wam jeszcze, że na blogu znajdziecie podsumowanie roku szkolnego, również przygotowane z myślą o najmłodszych. To taka forma szkolnej kapsuły czasu, która teraz da im trochę zabawy przy wypełnianiu, a zapewne za jakiś czas będzie dla nich miłym wspomnieniem.

Pozdrawiam
Agnieszka


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

 

guest
4 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze