Dzień Nauczyciela – dyplom dla nauczyciela / do druku

Chyba każdy wie, że 14 października przypada Dzień Nauczyciela. To idealny moment, aby podziękować nauczycielom za cierpliwość i wiedzę. Jeśli szukacie pomysłu na drobny dowód wdzięczności, spieszę Wam z pomocą. Dyplom dla nauczyciela na pewno będzie miłym zaskoczeniem.
Przygotowałam dyplomy, które dzieci mogą wręczyć swoim nauczycielom. Wystarczy pobrać i wydrukować. Do wyboru macie kilka wariantów kolorystycznych, liczbę pojedynczą i mnogą, w zależności czy dyplom będzie wręczać jedna osoba czy cała klasa.


14 października

14 października to Dzień Edukacji Narodowej, ale potocznie nazywamy go Dniem Nauczyciela. Świętuje wtedy cała oświata, jednak dla uczniów to właśnie nauczyciele są tego dnia najważniejsi. Tego dnia można podziękować im za uśmiech i za serce, za cierpliwość i całą otrzymaną wiedzę.
Tej wdzięczności uczymy nasze dzieci właśnie my, rodzice. Sama jestem w trójce klasowej i dbam oto, aby każdy nauczyciel uczący w klasie mojej córki otrzymał tego dnia od uczniów podziękowanie. Życzenia i kwiaty uważam za wspaniałą formę podziękowania – tego dnia należą się wszystkim pedagogom.

Jeśli szukacie ciekawej formy podarowania kwiatka dla nauczyciela, to zerknijcie, jak zrobić rożkowe opakowanie dla jednego kwiatka.


Do kwiatów warto oczywiście dołączyć coś trwałego, szczególnie w tych młodszych klasach, gdzie więzy między nauczycielem a uczniami są bardzo silne. Ponieważ dzieci lubią otrzymywać dyplomy, ale równie chętnie lubią je rozdawać, dlatego pomyślałam, że dyplom dla nauczyciela wręczą chętnie swojej wychowawczyni czy pani od angielskiego.

Dzień Nauczyciela - dyplom dla nauczyciela do druku
Do wyboru są 3 wersje kolorystyczne – różowo-fioletowa, niebiesko-fioletowa oraz taka jesienna, żółto-pomarańczowa. Wszystkie 3 dyplomy dostępne są na białym lub kolorowym tle.


Do wypełnienia jest niewiele, bo imię lub imię i nazwisko nauczyciela oraz podpis.
Przygotowałam formę pojedynczą, z której skorzystać może uczeń, który chce dać dyplom sam od siebie oraz formę mnogą, w której dziękuje cała klas czy grupa.

edit: Możecie pobrać również dyplomy dla dyrektora 🙂


papierowauliczka.plRusz głową!

Odkryj fantastyczne zagadki, które wciągną dzieci w świat logicznych łamigłówek.

Ustalanki Plus dostarczą nie tylko intelektualnej zabawy, ale także wyzwań, które rozwijają logiczne myślenie.

Dziecko odkrywa radości z rozwiązywania zagadek, czerpiąc przy tym zadowolenie z każdego sukcesu!

 


Dyplom dla nauczyciela – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego serwera. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych, w tym również dla placówek społecznych, edukacyjnych i instytucji non-profit/

Dzień Nauczyciela - dyplom dla nauczyciela do druku

Dyplom dla nauczyciela – liczba mnoga
białe tło:  fiolet  błękit  | żółty
kolorowe tło:  fiolet  |  błękit  | żółty

Dyplom dla nauczyciela – liczba pojedyncza
białe tło:  fiolet  |  błękit  | żółty
kolorowe tło:  fiolet  |  błękit  | żółty

Dyplom dla dyrektora – liczba mnoga
białe tło:  fiolet  błękit 

To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .pdf
  • Rozmiar A4 /2480×3507 pikseli/
  • Nie drukujcie w trybie ekonomicznym
  • Jeśli nie macie drukarki w domu, skorzystajcie z usług punktu druku
  • Do wydruku najlepiej użyć papieru o gramaturze nie mniejszej niż 200g, chyba że zamierzacie włożyć dyplom w ramkę – wówczas warto użyć gramatury 120g. Jakość wydruku będzie lepsza niż na zwykłym papierze biurowym.

Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

[ctt template=”7″ link=”peEL0″ via=”no” ]Podziękujmy nauczycielom <3 [/ctt]

Rok szkolny dopiero się rozpoczął, ale już dzisiaj przypomnę Wam, że również na zakończenie roku przygotowałam grafikę do druku. Są to podziękowania dla nauczycieli – tych szkolnych i przedszkolnych.

Wiem, że trochę nauczycieli tu zagląda, więc ja ze swojej strony już dzisiaj składam Wam najlepsze życzenia. Wykonujecie wspaniałą i bardzo potrzebną pracę! Życzę Wam, aby ta praca przynosiła Wam radość i zawsze była doceniana <3   

 

Pozdrawiam
Agnieszka


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

 

guest
4 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze