Jak ukryć kable od choinkowych lampek

jak ukryć kableKable od choinkowych lampek – czasem nam nie przeszkadzają, a czasem jest to nieestetyczny problem. Mieliście kiedyś taki kłopot? Zastanawialiście się, jak ukryć kable od lampek? Jeśli tak, ten wpis może Was zainspirować.

jak ukryć kableAby ukryć kable potrzebne będą:

 • 9m rolka organzy 15cm
 • nożyczki
 • zeszyt
 • lampki led 20 sztukukryć kable
  Pomysł jest bardzo prosty. Cała filozofia poleca na zawiązaniu kokardek wokół kabla.
  Do czego będzie służył zeszyt? Pomoże nam, aby się jak najmniej napracować. Owijamy wokół niego organzę, a potem wzdłuż brzegów przecinamy – najpierw z jednej, potem z drugiej strony.

  jak ukryć kable
  W ten sposób szybko otrzymamy około 60 odcinków po 15cm. Teraz te kawałki zawiązujemy wokół kabla jak kokardki. Ja wiązałam na każdym odcinku pomiędzy lampkami na przemian trzy i dwie kokardki.

  jak ukryć kable
  Po zawiązaniu wszystkich kokardek efekt jest taki:

  jak ukryć kablejak ukryć kable

  Musicie przyznać, że różnica jest ogromna. Takie lampki mogą być teraz z powodzeniem dekoracją samą w sobie. U mnie będą dekorować okienne parapety. A u Was?

  Pozdrawiam
  Agnieszka  Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

  Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

  Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

   

   

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze