Plakaty wielkanocne – 4 darmowe wzory

plakaty wielkanocnePlakaty – małe elementy dekoracyjne o wielkiej sile. Za ich pomocą, zupełnie bez wysiłku, szybko wprowadzamy nowy klimat do domów. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby również na czas Wielkanocy skorzystać z tego, jakże wygodnego, elementu dekoracji, tym bardziej, że przygotowałam dla Was darmowe plakaty wielkanocne.


Wielkanoc z drukarki

Jeśli tylko pozwala mi na to czas, lubię narysować trochę tematycznych dekoracji do druku. W tym roku jestem z siebie dumna, bo zabrałam się za wszystko dostatecznie szybko i wszystkie wielkanocne elementy do druku mam już zaprojektowane.
Ostatnio oddałam w Wasze ręce wielkanocną girlandę, a teraz dzielę się z Wami plakatami wielkanocnymi, które stanowią jej uzupełnienie. Wystarczy pobrać, wydrukować i włożyć w ramkę.

plakaty wielkanocne

Plakaty wielkanocne

Przygotowałam 4 rodzaje plakatów – akwarelowych w pastelowych kolorach.
Jak już wcześniej Wam mówiłam, jestem zauroczona zajączkami, więc i tu nie mogło ich zabraknąć. Po dwóch plakatach kicającą zające w dwóch wersjach kolorystycznych – zielonej i różowej.  Radość z budzącej się do życia przyrody uzupełniłam lawendą, a radosne Alleluja oznajmiają typowo wielkanocne barwy.

plakaty wielkanocne

Wybierajcie, co chcecie, odpalajcie maszyny i drukujcie 🙂

Plakaty wielkanocne – pobierajcie i korzystajcie!

Pliki są do pobrania z mojego Dysku Google. Linki do pobrania znajdziecie poniżej – wystarczy kliknąć na grafikę z wybranym wzorem. /pliki udostępniam do celów niekomercyjnych/

plakaty wielkanocne do pobrania

POBIERZ PLAKAT ZAJĄCE ZIELONE
POBIERZ PLAKAT RADUJMY SIĘ
POBIERZ PLAKAT RADOSNEGO ALLELUJA
POBIERZ PLAKAT ZAJĄCE RÓŻOWE

 
To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • Grafiki zapisane są w formacie .png
  • Dopasowane są do rozmiaru A4

Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

plakaty wielkanocne

Zielone zajączki już kicają w pokoju u moich dzieci. Na komodzie w przedpokoju stoi lawenda, a Alleluja rezerwuję na wielkanocny stół. Teraz na chwilę wyłączam drukarkę i zabieram się za wielkanocne ozdoby DIY.
Koniecznie zajrzyjcie w przyszłym tygodniu zobaczyć co zmajstrowałam, a pod koniec tygodnia kolejna porcja Wielkanocy do druku.

Jak widzicie u mnie przygotowania do Wielkanocy idą wielką parą, a jak tam u Was? Już coś wielkanocnego zmajstrowaliście czy dopiero planujecie?

Pozdrawiam
AgnieszkaZainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

 

guest
6 komentarzy
najstarsze
najnowsze wg oceny
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze