Liściaste zakładki do książek – pobierz i wydrukuj

Liściaste zakładki do książek - pobierz i wydrukujHamak, leżak czy kocyk – nie ważne jaki sposób letniego leżakowania wybierzecie, dobra lektura Wam go umili. Mam dla Was w tej kwestii kilka propozycji. A jako zachętę do czytania podrzucam Wam liściaste zakładki do książek, które możecie pobrać, wydrukować i koniecznie używać. 

Lektury na wakacje

W końcu lato! Można położyć się na zielonej trawce i wystawić ciało na łapanie słonecznej energii. Do takiego leniwego odpoczynku warto dorzucić dobrą lekturę. Wakacyjną oczywiście, czyli lekką i łatwą – taką, która pozwoli nam się całkowicie zrelaksować.

Z mojej strony gorąco polecam Wam pisarzy z naszego polskiego podwórka. Naprawdę robią dobrą robotę i po mistrzowsku serwują nam na kartach swoich powieści niezapomniane przygody, opowiadają życiowe historie, a wszystko to często doprawiają szczyptą błyskotliwego humoru.

Liściaste zakładki do książek - pobierz i wydrukuj
I tak Karolina Wilczyńska i jej Stacja Jagodno to propozycja na cały urlop. Niech nie odstraszy Was ilość tomów, bo czyta się je łatwo i szybko, a kiedy kończysz jeden, koniecznie musisz sięgnąć po następny. 

W mojej polecajce nie może zabraknąć Magdaleny Witkiewicz. Kto raz zawrze znajomość z jej powieściami, ten z chęcią sięgnie po następne.
Tytułów do wyboru jest mnóstwo. Można brać w ciemno, bo spod jej pióra wychodzą tylko dobre powieści. Natomiast z pozycji lekkich i przyjemnych polecam Wam Ósmy cud świata, Pracownię dobrych myśli i Pudełko z marzeniami (powieść napisana wraz z Alkiem Rogozińskim).
Nie pomińcie też Awarii Małżeńskiej, bo można się przy niej nieziemsko uśmiać. Współautorką tej powieści jest kolejna wspaniała pisarka – Natasza Socha. 

bajeczna lektura
Powieści Nataszy Sochy także warto wciągnąć na wakacyjną listę. Humorystycznie i błyskotliwie przemyca sprawy mniej lub bardziej poważne, ale zawsze o kobietach w roli głównej. Swoją przygodę z tą autorką zaczynałam od książki Rosół z kury domowej i zaręczam, że jest to dobra wakacyjna lektura.

Last but not least, to książę polskiej komedii kryminalnej, wspomniany już wcześniej, Alek Rogoziński. Przy jego powieściach naprawdę można się naśmiać. Wszystkie mi się podobały (a z całej bibliografii autora została mi do przeczytania już tylko jedna), ale najbardziej moje serce skradła seria Róża Krull na tropie. Gorąco ją Wam polecam.
Swoją drogą, kiedy znów będą organizowane spotkania autorskie, to na te z Alkiem warto się wybrać. Osobiście sprawdziłam i bawiłam się jak na dobrym kabarecie:)

Liściaste zakładki
Kiedy przeczytasz dobrą książkę, to z chęcią sięgasz po następną.

Mam nadzieję, że moja polecajka będzie dla Was pomocna. Mnie żaden z tych czterech autorów mnie nigdy nie rozczarował, a od kilku książek po prostu nie mogłam się oderwać, więc połknęłam je jednego wieczora. Wiecie, jak to jest – jeszcze tylko jedna strona…

jeszcze tylko jedna strona
Na zachętę do czytania mam dla Was niespodziankę. Jak prawie w każde lato podrzucam Wam zakładki do książek. Były już zakładki wakacyjne, była dziewczyna z wiankiem, a w tym roku są to malowane przeze mnie liście.


papierowauliczka.plRusz głową!

Odkryj fantastyczne zagadki, które wciągną dzieci w świat logicznych łamigłówek.

Ustalanki Plus dostarczą nie tylko intelektualnej zabawy, ale także wyzwań, które rozwijają logiczne myślenie.

Dziecko odkrywa radości z rozwiązywania zagadek, czerpiąc przy tym zadowolenie z każdego sukcesu!

 


Liściaste zakładki do książek – pobieraj i korzystaj!

Pliki są do pobrania z mojego serwera. Linki do pobrania znajdziecie poniżej.
/pliki udostępniam do celów niekomercyjnych/

Jeśli chcecie podzielić się z innymi, proszę udostępniajcie link do wpisu, a nie sam plik do druku. 

liściaste zakładki do książek

liście zielone  |  liście różowe


To warto wiedzieć przed wydrukiem:

  • grafiki zapisane są w formacie .pdf
  • rozmiar A4 /2480×3507 pikseli/
  • nie drukujcie w trybie ekonomicznym
  • zalecana przeze mnie gramatura papieru to minimum 220g, a najlepiej 300g
  • jeśli nie macie w domu drukarki, skorzystajcie z usług punktu druku


Nie zapomnijcie podzielić się linkiem ze znajomymi!

malowane liście - pobierz i wydrukujZdaję sobie sprawę, że dobrych polskich twórców jest wielu, ale Ci autorzy, których Wam polecam, skradli moje serce ostatniego roku. Może teraz skradną Wasze. A może jest ktoś, kogo chcecie mi polecić?
Tymczasem cieszcie się latem i dobrą lekturą.

Pozdrawiam
Agnieszka

PS. Z tej samej liściastej serii pochodzą te zestawy szkolne do druku.


papierowauliczka.plCzas na wiosnę!

Sięgnij po Wiosennik i wprowadź zimę do domu i szkoły.

Na dzieci czeka ponad 30 wiosennych zabaw, które wspierają rozwój intelektualny, pobudzając ciekawość i kreatywność.

Czas na zabawy z wiosną w tle!


Zainspirowałam Cię? To wspaniale!

Będzie mi bardzo miło, jeśli mi o tym powiesz – facebook, instagram – jak wolisz. Po prostu wrzuć zdjęcie i oznacz #321startdiy lub @321startdiy.

Musisz też wiedzieć, że ciągle coś majstruję i zrealizuję jeszcze wiele projektów zrób to sam, a sposoby wykonania i moją wiedzę zapiszę na tym blogu – jeśli polubisz mój fanpage, niczego nie przegapisz.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz komentarze